Malá, ale přesto velká: rozhoduje úložný prostor

Rubrika: Koupelna
Jana Brožková (Bydlet.cz), 7.12.2017
O velikosti koupelny rozhoduje úložný prostor

Pokud jste vlastníky menší koupelny, nemusíte si zoufat, že se vám do ní nic nevejde. Malá koupelna totiž automaticky neznamená málo úložného prostoru. Stačí si do ní chytře vybrat nábytek a rázem získáváte tolik místa, že ani nebudete vědět, co si s ním počít.

„Ne vždy nám prostory dovolí si pořídit velkou koupelnu. A právě pro takové případy je určená řada koupelnového nábytku SINGLE s rozměrově malou, ale přitom velice praktickou umyvadlovou skříňkou,“ říká Ing. Petr Blažek, generální ředitel společnosti Dřevojas, v. d., tradičního českého výrobce koupelnového nábytku.

Ač se na první pohled nemusí zdát, skříňka z řady SINGLE disponuje velkou zásuvkou rozdělenou na dvě části, takže do ní schováte lecjakou koupelnovou proprietu. „Kdo by chtěl ve své malé koupelně využít každého volného místa, doporučuji zvolit z řady SINGLE i vysokou závěsnou skříň, kterou například můžete vyplnit rohový prostor,“ dává závěrem tip Ing. Blažek. 

Nechte se tedy inspirovat a pořiďte si malou, ale přesto velkou koupelnu!

•••

 Dřevojas, v. d.

Společnost Dřevojas je jedním z nejvýznamnějších a největších českých producentů a dodavatelů koupelnového nábytku na český i evropský trh. Téměř 70. letá tradice výroby se promítá do vysoké kvality provedení a zajímavého designu, který dokáže oslovit a zaujmout. Výjimečná je společnost Dřevojas také pro vývoj a výrobu vlastních keramických umyvadel k většině produktových řad, a to pod registrovanou evropskou značkou Dreja ®, která dodává tomuto nábytku punc originality a nezaměnitelnosti.


Názory na článek  Malá, ale přesto velká: rozhoduje úložný prostor
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Koupelna