D1 u Brna ucpala srážka čtyř dodávek a dvou náklaďáků
TNBiz, 8.1.2018
Hromadná nehoda čtyř dodávek a dvou nákladních aut v pondělí ráno pořádně zkomplikovala dopravu na dálnici D1 u Brna. Auta směrem na Ostravu stojí v dlouhých kolonách.
Dodávky se s náklaďáky srazily ve tři čtvrtě na osm ráno na dvoustém kilometru dálnice na okraji moravské metropole. Za nehodou se okamžitě vytvořila dlouhá kolona, která před devátou ráno měřila asi šest kilometrů.
Navíc vše nasvědčuje tomu, že "úklid" následů nehody potvá hodně dlouho. Policejní dopravní servis totiž odhaduje, že omezení na místě potrvají řadu hodin, nejspíš i přes poledne. Podle policie jsou na místě i zranění.
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Hodnocení článku
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Tiskové zprávy
- PSN spouští nový projekt Žít Braník. Oživuje historický bytový dům z 30. let a mění ho v místo pro současný městský život
- Analýza CBRE: Hotelový trh prochází dynamickým oživením. Praha očekává návrat na předpandemické hodnoty ještě letos
- Desatero pro odolné budovy: Jak stavět a renovovat, aby se dům v létě nepřehříval a v zimě neztrácel teplo
- Urychlení větrných a solárních elektráren dostalo zelenou i v Senátu
- Letiště Praha na cestě k uhlíkové neutralitě: Moderní čerpadla Wilo snižují ekologickou stopu
- Nejčastější chyby při rekonstrukcích? Buřinka přináší odpovědi přímo z terénu