České dráhy prodávají majetek: vyberte si nádraží

TNBiz (TNBiz), 8.03.2018

České dráhy se v současnosti zbavují nepotřebných nádražních budov a dalších nemovitostí, které už nevyužívají. Do výběrového řízení se může zapojit každý. Novým majitelem se tak můžete stát i vy!

Seznam všech dostupných budov a nemovistostí dráhy průběžně aktualizují na svém webu. V prodeji je právě několik bývalých nádražních budov. Nejlepší nabídky jsme shrnuli v následujícím článku.

Moravskoslezský kraj
Administrativní budova v Petrovicích

Nedaleko Karviné je k prodeji administrativní budova Českých drah. Objekt stojí v těsné blízkosti kolejí, ale je k němu přístup i po silnici. V budově funguje elektřina a kanalizace. České dráhy vlastní i přilehlý pozemek, který měří 582m2. V případě zájmu si připravte 27 milionů korun.

Drážní budova v Českém Těšíně

Za necelých 20 milionů korun se dráhy zbavují provozní budovy v Českém Těšíně. Kromě čísla popisného chybí budově i rozvod plynu. Voda a elektřina tam naopak zavedena je. Součástí objektu je i přilehlá žumpa.

Ústecký kraj
Nádražní budova v Děčíně

České dráhy se zbavují bývalé výpravní budovy železniční stanice v Děčíně. V budově je zavedená elektřina, plyn i voda. Celkově je však objekt ve velice špatném stavu. Budova má 4422 m2 a pozemek 6434 m2. Případný zájemce musí sáhnout hluboko do kapsy. Dráhy totiž celý objekt prodávají za 27 milionů korun.

Bytový dům v Březně

České dráhy se zbavují i bytového domu v obci Březno na Chomutovsku. V domě je zavedena voda i elektřina. Chybí však plyn a kanalizace. Celý objekt je k prodeji za 245 tisíc korun. Má to však jeden háček - v domě momentálně žijí nájemníci, kteří mají smlouvu do konce roku 2018.

Karlovarský kraj
Dům s pozemkem v Citicích

K prodeji je pozemek včetně rodinného domu obci Citice. Dům je ve špatném stavu - nemá vodu, elektřinu, plyn a kanalizaci. Pozemek má rozlohu 496 metrů čtverečních. Cena je 295 tisíc korun.

Pardubický kraj
Komerční budova ve Svitavách

Na východě Čech je k prodeji bývalá dopravní budova Českých drah. Nachází se v ní jeden obyvatelný byt, a také nebytové prostory vhodné k podnikání. Součástí nabídky jsou i rozsáhlé okolní pozemky, které zabírají 59 tisíc m2. Celou budovu, která je v dobrém stavu, pořídíte za 1,5 milionu korun.

Traťový okrsek v Dluhoňovicích

Dráhy se zbavují také nepotřebné budovy bývalého traťového okrsku v Dlouhoňovicích nedaleko Ústí nad Orlicí. Budova má 537 m2 a přilehlý pozemek 873 m2. Celkově je objekt v dobrém stavu a můžete si jej pořídit za 2 miliony korun.

Liberecký kraj
Bývalý sklad v Jablonci nad Jizerou

České dráhy prodávají bývalé skladiště u železniční stanice v Jablonci nad Jizerou. Přístup k budově je pouze přes pozemky ŘSD a SŽDC, se kterými si kupující musí sjednat věcné břemeno přístupu. Objekt je na prodej za 229 tisíc korun.

Královéhradecký kraj
Skladiště v Borohrádku

V nabídce na prodej najdete také budovu v Borohrádku na Rychnovsku. České dráhy jí doporučují využít jako skladiště. Přístup k pozemku je zajištěn přes pozemek drah. Sklad má 242 m2. Součástí nabídky je i 259 m2 velký pozemek. Za 160 tisíc korun může být nemovitost vaše.

Středočeský kraj
Drážní budova Lazsko

Bývalá drážní budova je na prodej nedaleko Milína u Příbrami. V prvním patře objektu se nachází bytová jednotka 3+1. V přízemí pak jsou nebytové prostory. Prodej probíhá formou výběrového řízení. Nejnižší nabídka musí být minimálně 415 tisíc korun.

Olomoucký kraj
Provozní budova v Hranicích

Na 490 tisíc korun vyjde případného zájemce nákup bývalé vodárenské věže v Hranicích. Součástí nabídky je i přilehlý pozemek o velikosti 1114 m2. Objekt je však ve špatném stavu.

Názory na článek  České dráhy prodávají majetek: vyberte si nádraží
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Ceny nemovitostí