Motorkáři, jezděte opatrně, na jihu Moravy zemřeli další dva lidé

TNBiz (TNBiz), 15.07.2018

Třetí prázdninová neděle přinesla bohužel hned dvě úmrtí motorkářů na českých silnicích. Jeden se srazil s dodávkou, druhý narazil do stromu. Ani jednomu už nebylo pomoci, osudné jim byly pravotočivé zatáčky. Při jedné z nehod se těžce zranila také 31letá žena.

"Krátce před polednem došlo v průjezdu pravotočivou zatáčkou na silnici v obci Rešice na Znojemsku ke střetu dodávky Ford a motocyklu KTM. Jedenačtyřicetiletý řidič motocyklu srážku nepřežil, jeho o osm let mladší spolujezdkyně byla s těžkými zraněními převezena letecky do nemocnice," uvedl v prohlášení jihočeské policie její mluvčí Bohumil Malášek.

Řidič dodávky, do které motorkář narazil, byl naštěstí v pořádku. Test na alkohol i drogy u něj byly negativní.

Druhá nehoda se stala pravděpodobně dnes ráno mezi obcemi Křenovice a Vážany. Při ranní procházce našla žena mrtvého muže a opodál i jeho motocykl ležící na zemi.

"Přivolaní záchranáři, kteří na místo havárie dorazili vrtulníkem, mohli jen potvrdit smrt jedenatřicetiletého motorkáře. Ten pravděpodobně brzy ráno vyrazil bez přilby a ochranných pomůcek projet nedávno koupený neregistrovaný motocykl. Při průjezdu pravotočivou zatáčkou nezvládl řízení a narazil do stromu," doplnil k druhé události Malášek.

Za tento víkend tak podle informací TN.cz vyhasly životy už tří motorkářů. V sobotu večer jednoho smetl vlak. Muž nedbal výstražného světla a vlak mu stroj zcela zdemoloval.

Názory na článek  Motorkáři, jezděte opatrně, na jihu Moravy zemřeli další dva lidé
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Tiskové zprávy