Pražské metro ochromila nehoda, bagr prorazil tubus
TNBiz, 21.10.2018
Skoro celá linka A pražského metra je mimo provoz, vlak kvůli poruše nejezdi v osmi stanicích od Náměstí Míru až po Petřiny.
Podle vyjádření mluvčí dopravního podniku Anety Řehkové narušil bagr ve stanici Bořislavka tubus metra.
Pražský dopravní podnik postupně zavede náhradní autobusovou doprava v úseku Hradčanská - Petřiny. "Při cestě v centru města, prosím, využijte ostatních linek metra a provoz tramvají," žádá podnik cestující.
V úseku, který je mimo provoz, funguje náhradní autobusová doprava. Autobusové linky 107, 147, 119 a 225 jsou prodlouženy k zastávce tramvají Hradčanská.
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Hodnocení článku
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Tiskové zprávy
- Do režimu paušální daně mohou OSVČ vstoupit letos do 12. ledna. Pečlivě zvažte její výhody a nevýhody
- Samsung představuje první 130” Micro RGB televizor na světě s novou generací barev a odvážným designem
- Růst stavebnictví stále zpomaluje, v listopadu se dařilo zahajovat stavbu nových bytů
- Na AFI Home Nová Elektra s téměř 300 nájemními byty zavlála glajcha
- Nemocnice Písek se vymyká celorepublikovému trendu a hlásí více narozených dětí
- Hypoteční sazby vstoupily do nového roku nepatrným růstem, loni stagnovaly kolem pětiprocentní hranice