Rodinné bydlení v pražské Michli: Zahrady Bohdalec

Jana Brožková (Bydlet.cz), 28.10.2018
Moderní byty v zajímavé lokalitě širšího centra Prahy

V pražské Michli, v sousedství zalesněného Bohdalce a Tyršova vrchu, vyroste pět moderních bytových domů. V první etapě projektu Zahrady Bohdalec zde Central Group  nově nabízí 54 bytů všech dispozic ve dvou nízkopodlažních domech, které jsou zasazeny do klidné lokality skvěle dostupné autem i hromadnou dopravou. Bydlení zde zaujme především rodiny s dětmi, pro které zde vznikne nové dětské hřiště a mnoho zelených ploch. Díky tomu, že je ulice u bytových domů určena výhradně pro rezidenty, poskytne areál klid a dostatek soukromí. Byty zde budou dokončeny v listopadu 2020.

Moderní byty v zajímavé lokalitě širšího centra Prahy jsou navrženy s balkony nebo prostornými terasami. Na výběr jsou všechny dispozice od 1+kk až po 4+kk. Ti, kteří chtějí mít ještě více prostoru a vlastní zeleně, mohou vybírat i z bohaté nabídky bytů s předzahrádkami.

Michle je ideálním místem pro bydlení také díky bohaté občanské vybavenosti. Je zde mnoho škol a školek, bezproblémová dopravní dostupnost a také dostatek zeleně a příležitostí pro aktivní odpočinek. Kousek od domu je zastávka tramvají a autobusů. Například na Václavské náměstí se lze tramvají dostat bez přestupu za 14 minut. Všechny byty mají již v ceně parkovací stání, a tak zde odpadá problém s parkováním.

Názory na článek  Rodinné bydlení v pražské Michli: Zahrady Bohdalec
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Ceny nemovitostí