OC Šestka bude dále posilovat módu, služby i potraviny

Rubrika: Tipy a triky
Jana Brožková (Bydlet.cz), 15.05.2019
Pokračuje rozšiřování nabídky gastro Rostoucí návštěvnost a obraty, viditelné investice do modernizace interiéru, ale i ohlášené velké stavební projekty v okolí s novými obyvateli i pracovníky. Tyto faktory stojí za úspěšným pronájmem nových jednotek v OC Šestka na Praze 6. To v posledních týdnech přivítalo hned několik nových značek a další nové obchody se otevřou do léta.

K největším pronájmům patří dvě téměř 200metrové jednotky v 1. patře. Početné a věrné zákazníky oslovuje stylová móda vysoké kvality s komplexní nabídkou pro každého zákazníka. Včetně business casual. Segment fashion posílil rovněž showroom kabelek, tašek a kufrů.

Pokračuje také rekonstrukce a rozšiřování nabídky gastro. Ještě do léta získá moderní design a dvojnásobnou kapacitu jídelní zóna pro návštěvníky.

Služby posilujeme na všech frontách. Před silnou letní sezonou otevřeme novou směnárnu. Už připravujeme zázemí pro solárium a Beauty Studio. Jednáme s několika barber shopy, stejně jako opravnou obuvi nebo modistickým salonem s úpravami na míru. Ve všech případech se vždy s možností rozšíření nabídky obracíme na stávající nájemce,“ říká Peter Fazekaš, zodpovědný za pronájem ploch v OC Šestka.

Průměrná denní návštěva Šestky se v poslední době blíží 9 000 zákazníků. Vzhledem k očekávanému dalšímu růstu s novými obchody tak Šestka letos zřejmě překoná historickou hranici 3,5 milionů návštěvníků. „Ambice máme vzhledem k cílení na klienty a zaměstnance Letiště Václava Havla ještě vyšší. Poprvé vidíme jednoznačnou synergii mezi jejich potřebami a naší nabídkou – od food segmentu přes kosmetiku, cestovní zavadla a služby až po dárky,“ doplňuje Lenka Šátková za marketing Šestky.

Právě chystané rozšiřování kapacit blízkého letiště, posun v realizaci rychlodráhy se zastávkou přímo před Šestkou nebo ohlášená rezidenční výstavba v této části Prahy 6 a Prahy-západ generují centru další tisíce potenciálních stálých návštěvníků. Další přinese schválená realizace obřího P+R parkoviště pro 5000 aut v těsném sousedství Šestky. Management Šestky i proto kalkuluje s překonáním 5 mil. návštěvníků do roku 2021.

 


Názory na článek  OC Šestka bude dále posilovat módu, služby i potraviny
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Tipy a triky