Pračky Whirlpool jsou nadupané technologiemi a poslouží i profesionálům

Inzerce, 24.6.2020

Whirlpool je značka domácích spotřebičů, která se u nás pevně zabydlela snad se všemi typy domácích spotřebičů. Pračky Whirlpool jsou rychlejší, proto za stejnou dobu vyperou více prádla, představují moderní a úsporné spotřebiče. Jsou funkční a praktické a nabízí intuitivní ovládání při užití těch nejnovějších technologií a funkcí.

U této značky najdete všechny možné typy a velikosti modelů praček, můžete vybírat podle dalších funkcí a užitečných vlastností. Můžete si zvolit pračky Whirlpool vestavné nebo volně stojící, plněné klasicky předem nebo vrchem, i užší modely vhodné do menších prostor.

Automatické pračky Whirlpool jsou synonymem pro inovaci, nové technologie a nadčasový design. Většina praček této značky je svou spotřebou v nejnižší energetické třídě, a zároveň disponuje funkcí 6. smysl – ta si sama vybere vhodný program a zároveň řídí jeho průběh tak, aby byl co nejšetrnější jak k ošetřovanému prádlu, tak ke spotřebovanému množství pracího prostředku a aviváže. Samozřejmostí je tichý chod s minimem vibrací, přitom kapacitou disponují pračky Whirlpool od 5 do 12 kilogramů, a některý model dokonce až do 15 kilogramů prádla.

Nemusíte ale znát různé technické vlastnosti pračky, abyste vybrali tu optimální, i když je dobré je mít na paměti. Především berte v úvahu: Jaký je provoz v naší domácnosti – kolik nás je, pereme i pro další domácnost (chatu, chalupu, pomáháme třeba starším příbuzným nebo si naši studenti vozí prádlo z koleje)? Kde bude pračka umístěna – trochu bokem v koupelně nebo technické místnosti, nebo v kuchyňské lince? Je tam místo na standardní model, nebo zvolíme raději užší typ pračky? A nebylo by prostorově výhodnější plnit pračku vrchem, než otevírat přední dveře? Kdy budeme pračku zapínat – pokud pereme raději večer či v noci, jak je na tom s hlučností? Jsou v rodině alergici nebo s námi sdílejí domov chlupatí mazlíčci?

Pak se podívejte na programy a možnosti, které jste zvyklí používat nebo které považujete za běžné, jako je odložený start, rychlé praní nebo parní program, ovládání pračky přes přehledný a podsvícený displej.

A potom si můžeme dopřát náročnější funkce, jako je třeba automatické vážení prádla, automatické dávkování pracího prostředku a aviváže, speciální práce se skvrnami apod. Mezi pračkami Whirlpool si určitě ten správný model vybere od malé domácnosti po domácnost náročnou - se sportovci, alergiky a domácími společníky, a stejně tak zde najde vhodný model i třeba majitel penzionu pro profesionální praní.Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Technika