G Residence v Unhošti nabízí 97 bytů ve čtyřech bytových domech

Rubrika: Stavba
Jana Brožková (Bydlet.cz), 24.08.2020

Developerská společnost Getberg pokračuje ve stavbě bytového komplexu G Residence v Unhošti na Kladensku. G Residence nabídne variabilní byty od 1kk až po 4kk, ze kterých si svůj budoucí domov mohou vybrat jednotlivci i velké rodiny. Společnost Getberg tak navazuje na úspěšně realizované projekty Modrý Platan či Black Roofs ve Vysokém Újezdě.

G Residence nabídne variabilní byty od 1kk až 4kk

Po dokončení nabídne G Residence celkem 97 bytů ve čtyřech bytových domech. V projektu bude k dispozici nejvíce bytů o velikosti 2kk a 4kk, nechybí ale ani varianty 1kk a 3kk. Vybrat si tak mohou jak singles či mladé páry, tak menší i vícečlenné rodiny.

Getberg u projektu G Residence sází jako v předchozích případech na atraktivní lokalitu. Unhošť nabízí příznivou dostupnost do centra Prahy, kvalitní občanskou vybavenost, bohatý komunitní život i spoustu zeleně a přírody ve městě i v okolí.

Další devizou je také nadčasový exteriér a interiér. Použité materiály v sobě snoubí kvalitu i trvanlivost, díky které budou majitelům sloužit dlouhá léta. Většina bytů má balkon a kryté parkovací stání v domě, byty 4kk pak nabídnou prostornou terasu.

Lidé stále více oceňují blízké okolí Prahy, tedy kombinaci dosahu centra hlavního města s benefity vesnického života, kterou nabízí bydlení kousek od metropole.
Názory na článek  G Residence v Unhošti nabízí 97 bytů ve čtyřech bytových domech
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie Stavba, nejlépe hodnocené fotografie

Články Stavba