Jak najít vysněného partnera? Stačí lžíce másla denně!

Tak jaké novoroční předsevzetí jste si letos dali? Neutrácet, více se usmívat nebo najít vysněného partnera? My pro Vás máme jedno, které Vám pomůže splnit několik dalších: Lžíce ořechového másla každý den! Nevěříte? Tak si to projdeme :-) Zde je 8 nejčastějších předsevzetí, které si lidé do nového roku dávají - a přitom stačí tak málo!


1. Zhubnout

- lžíce oříškového másla ve vašem jídle nebo po něm jako dezert Vás udrží déle syté, stabilizuje hladinu krevního cukru a omezí nálety na ledničku. Tím pádem budete jíst méně - a výsledný efekt je jasný :)


2. Jíst zdravě

- málokteré potraviny jsou tak nabité živinami, vitamíny a minerály, jako právě oříšková másla! V každé lžičce do sebe dostanete spoustu vápníku, zinku, hořčíku nebo železa - záleží, které si zrovna vyberete.


3. Neutrácet za hlouposti

- to Vám naprosto schvalujeme! Než utrácet za sladkosti, prázdné kalorie a doplňky plné cukru a chemie, investujte raději do skutečného jídla! Vaše tělo Vám bude vděčné.


4. Cvičit

- cvičit bychom měli všichni, ale kde brát sílu a motivaci? Věřte nevěřte - v oříškovém másle :) Ať už si je dáte na snídani před cyklovýletem nebo na večeři před plánovaným ranním během - budete koukat, jakou sílu do cvičení dáváte a jaké výkony jste schopni podat. Ověřeno celou řadou z vás :)


5. Nestresovat se

- že je to v dnešní době nemožné? Částečně ano, ale správný výběr potravin ovlivní i Vaši náladu a hladinu stresu! Máslo z kešu oříšků je například plné tryptofanu, který zmírňuje úzkosti, mandlové máslo Vás zásobí hořčíkem nezbytným pro správné fungování nervové soustavy, makové máslo tlumí podrážděnost.. s žádným prostě neuděláte chybu!


6. B
ýt milý na lidi okolo

- a protože nebudete ve stresu, budete příjemní a milí i ke všem ve svém okolí. To přece dá rozum, ne :)?


7. Pečovat o sebe

- odkud vychází skutečná krása? Přece zevnitř! Pokud zanedbáváte svoji stravu, make-up ani trvalá Vás nespasí, organismus musíte vyživit vnitřně! Zapomeňte tedy chvíli na alkohol, chemii a průmyslové potraviny a dopřejte tělu dostatek zdravých tuků! Na vlasech, nehtech i pleti to do měsíce poznáte..


8. Zamilovat se

- je tu snad někdo, kdo neví, že láska prochází žaludkem :)? Ať už svým blízkým připravíte nějakou dobrotu s naším máslíčkem nebo někoho obdarujete skleničkou našeho ořechového štěstí - věřte, že vás budou milovat a na rukou nosit. Něčemu takovému totiž nikdo neodolá.. :)

Nutspread.cz

Český výrobce 100% ořechových másel. Bez přidaného cukru, lepku nebo palmového oleje, pečlivě vybráno jenom z těch nejlepších ingrediencí. Široký sortiment, vynikající chuť i konzistence. S nízkým obsahem sacharidů a nízkým glykemickým indexem zasytí na dlouhou dobu a nerozkolísají hladinu krevního cukru. Zato obsahují velké množství hořčíku, zinku i železa, minerály a zdravé tuky.

Přesvědčte se sami, že i zdravé věci mohou skvěle chutnat.

Více informaci na: www.nutspread.czSdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tipy a triky