Evergreen Ďáblice nabízí dostupné bydlení na severozápadě Prahy

Rubrika: Stavba
Inzerce (Inzerce), 18.01.2021

V listopadu zahájila developerská společnost Doma je Doma výstavbu jednoho z největších rezidenčních projektů rodinných domů, jež se v posledních letech v hlavním městě realizují. Evergreen Ďáblice je unikátním souborem 120 bytů a 126 rodinných domů, které obklopí novou pěší promenádu na kraji městské části Praha 8 – Ďáblice. První etapa zahrnuje přibližně polovinu plánovaných bytů a domů a je o ni na realitním trhu velký zájem, o čemž svědčí rezervace většiny bytů a rodinných domů z 1. etapy. Očekávané dokončení těchto nemovitostí je v roce 2022.

Byty a domy pro každou životní etapu

V rámci první etapy je realizováno šest desítek nových bytů na Praze 8 ve dvojici bytových domů přímo v srdci nově vznikající čtvrti. Dispozice začínají u útulných garsoniér 1+kk a končí u rodinných bytů 3+kk, jejichž užitná plocha dosahuje až 90 m2. Z úvodní etapy projektu v tuto chvíli čekají na své budoucí obyvatele především byty o dispozici 2+kk v obvyklé ceně přibližně 4,7 milionu Kč s DPH.

Řadové domy jsou druhým typem bydlení, jež Evergreen Ďáblice nabízí. Orientace na rodiny je z projektu zřejmá: Na své budoucí majitele v tuto chvíli čekají přibližně dvě desítky volných domů o dispozici 4+kk a 5+kk, s garáží či rezervovaným místem ke stání na předzahrádce domu. Jejich typická cena se pohybuje mezi 9,9 až 13 miliony Kč s DPH, v závislosti na užitné ploše i velikosti zahrady. Rozloha pozemků rodinných domů osciluje mezi 130 a 203 m2 v závislosti na poloze konkrétního domu v rámci projektu. Celá výstavba přitom vzniká na místě bývalých skladových areálů, které byly ještě před zahájením zdemolovány a důkladně asanovány. Nová čtvrť tak změní západní cíp Ďáblic k nepoznání – bez diskuze k lepšímu.

Zeleň za dveřmi i v okolí

Projekt se nachází v těsné blízkosti míst, která jsou ideální pro sport i rekreaci, jako například Ďáblický háj. Skloubí tak jedinečným způsobem výhody bydlení v dobré dostupnosti od centra Prahy s intimní atmosférou tradiční městské části. Samotná výstavba vhodně kombinuje privátní zahrady rodinných domů s komunitními parky, dětskými hřišti a společnými zelenými promenádami, které prostupují napříč celou čtvrtí, a navíc navazuje na existující občanskou vybavenost starých Ďáblic. Pro ty, kteří hledají cenově dostupné bydlení v dobré lokalitě, jsou rodinné domy v Ďáblicích i atraktivní byty ideální volbou.

Názory na článek  Evergreen Ďáblice nabízí dostupné bydlení na severozápadě Prahy
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie Stavba, nejlépe hodnocené fotografie

Články Stavba