Bronz v prestižní soutěži "Best of Realty – Nejlepší z realit" získala Administrativní budova Astrid Offices od UBM

bestofrealty.cz, 29.11.2021
Ocenění na pódiu převzali jednatelé společnosti V pražském Foru Karlín proběhlo v úterý 9. listopadu 2021 vyhlášení výsledků a předání ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. K nim se zařadil i projekt Astrid Offices od developerské společnosti UBM Development Czechia, který získal 3. místo v kategorii Nová administrativní centra. Na slavnostním večeru 23. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, se sešlo na 400 nejvýznamnějších aktérů tuzemského trhu nemovitostí a souvisejících oborů.

Ocenění na pódiu převzali jednatelé společnosti UBM Development Czechia Helmut Berghöfer a Josef Wiedermann. Ocenění jim předali členka odborné poroty Silvie Marešová (Colliers) a Tomáš Běhounek (advokátní kancelář bntpartner galavečera). Na pódium si přišli pro ocenění také Petr Čejka (Algon) – vpravo vedle J. Wiedermanna – a Jan Sierocinski-Vanek (manažer developmentu UBM Development Czechia). Plaketa s oceněním bude umístěna na fasádě administrativní budovy Astrid Offices , v níž jsou již všechny kanceláře i retailové prostory v přízemí pronajaty.

Rozhodujícími kritérii při posuzování kvality nominovaných projektů byl rozvoj lokality, urbanistické a architektonické řešení včetně vnitřních dispozic, kvalita realizace a v neposlední řadě také úspěšnost na realitním trhu a ohleduplnost projektu vůči životnímu prostředí. Desetičlenná odborná porota v čele s Tomášem Drtinou (agentura Incomind), kterou dále tvořili zástupci Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN), České rady pro šetrné budovy, bankéřů, realitních makléřů a poradenských společností, projekt Astrid Offices ocenila především za revitalizaci brownfieldu původního kancelářsko-výrobního areálu, jenž je součástí dynamicky se rozvíjejících pražských Holešovic.

O architektonický návrh administrativní budovy Astrid Offices se postaralo mezinárodní studio Bogle Architects. „Za celý náš tým mohu říct, že ze zisku ocenění v prestižní soutěži, jakou je Best of Realty, máme obrovskou radost. Při realizaci projektu Astrid Offices jsme dbali na kvalitní architekturu, která navazuje na industriální historii Holešovic a zároveň vnáší do daného místa moderní nádech, například v podobě zelených atrií a teras. Tímto tedy velmi děkujeme porotě za ocenění. A děkujeme také investorovi UBM za skvělou příležitost a spolupráci na krásném projektu,“ uvedla spolumajitelka architektonického studia Viktorie Součková.
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie Stavba, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Stavba