Bronz v prestižní soutěži "Best of Realty – Nejlepší z realit" získala Administrativní budova Astrid Offices od UBM

bestofrealty.cz, 29.11.2021
Ocenění na pódiu převzali jednatelé společnosti V pražském Foru Karlín proběhlo v úterý 9. listopadu 2021 vyhlášení výsledků a předání ocenění nejlepším projektům českého realitního trhu za uplynulý rok. K nim se zařadil i projekt Astrid Offices od developerské společnosti UBM Development Czechia, který získal 3. místo v kategorii Nová administrativní centra. Na slavnostním večeru 23. ročníku soutěže „Nejlepší z realit – Best of Realty“, která se v tuzemsku považuje za nejprestižnější ve svém oboru, se sešlo na 400 nejvýznamnějších aktérů tuzemského trhu nemovitostí a souvisejících oborů.

Ocenění na pódiu převzali jednatelé společnosti UBM Development Czechia Helmut Berghöfer a Josef Wiedermann. Ocenění jim předali členka odborné poroty Silvie Marešová (Colliers) a Tomáš Běhounek (advokátní kancelář bntpartner galavečera). Na pódium si přišli pro ocenění také Petr Čejka (Algon) – vpravo vedle J. Wiedermanna – a Jan Sierocinski-Vanek (manažer developmentu UBM Development Czechia). Plaketa s oceněním bude umístěna na fasádě administrativní budovy Astrid Offices , v níž jsou již všechny kanceláře i retailové prostory v přízemí pronajaty.

Rozhodujícími kritérii při posuzování kvality nominovaných projektů byl rozvoj lokality, urbanistické a architektonické řešení včetně vnitřních dispozic, kvalita realizace a v neposlední řadě také úspěšnost na realitním trhu a ohleduplnost projektu vůči životnímu prostředí. Desetičlenná odborná porota v čele s Tomášem Drtinou (agentura Incomind), kterou dále tvořili zástupci Asociace pro rozvoj trhu nemovitostí (ARTN), České rady pro šetrné budovy, bankéřů, realitních makléřů a poradenských společností, projekt Astrid Offices ocenila především za revitalizaci brownfieldu původního kancelářsko-výrobního areálu, jenž je součástí dynamicky se rozvíjejících pražských Holešovic.

O architektonický návrh administrativní budovy Astrid Offices se postaralo mezinárodní studio Bogle Architects. „Za celý náš tým mohu říct, že ze zisku ocenění v prestižní soutěži, jakou je Best of Realty, máme obrovskou radost. Při realizaci projektu Astrid Offices jsme dbali na kvalitní architekturu, která navazuje na industriální historii Holešovic a zároveň vnáší do daného místa moderní nádech, například v podobě zelených atrií a teras. Tímto tedy velmi děkujeme porotě za ocenění. A děkujeme také investorovi UBM za skvělou příležitost a spolupráci na krásném projektu,“ uvedla spolumajitelka architektonického studia Viktorie Součková.




Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie Stavba, nejlépe hodnocené fotografie



Články Stavba