Barevné Vánoce s kvetoucími cibulovinami

iBulb.org, 2.12.2021
Květiny jako jsou amarylky, tulipány, hyacinty

Těšíte se na Vánoce a na to, až si jejich kouzelnou atmosféru budete užívat se svými blízkými? Kvetoucí cibuloviny dodají sváteční výzdobě krásnou barvu a vytvoří vřelou a hřejivou atmosféru.

Nový rozměr

O Vánocích se můžete při výzdobě svého domova opravdu vyřádit. Vánoční stromeček, světýlka, girlandy, svíčky a ozdoby – všechno, z čeho čiší vánoční duch. Věděli jste, že květiny mohou vaší vánoční výzdobě dodat nový rozměr? S intenzivními a svěžími barvami, které příroda nabízí, budou vaše Vánoce ještě svátečnější.

Růžová

Květiny jako jsou amarylky, tulipány, hyacinty a sasanky na sebe upoutají pozornost svými sytými a zářivými barvami. Nemusíte nutně vybírat jen červenou: proč letos pro změnu nesáhnout třeba po růžových odstínech? Všimnete si, že růžová dodá všem těm třpytkám a lesku trochu bezprostředního veselí.

Podívaná

Chcete-li, aby vaše řezané květiny opravdu zářily, vložte je do krásné vázy a zkombinujte je se světýlky nebo jinými dekoracemi. Nádherně vypadají i rychlené cibuloviny! Sledovat, jak rostou z cibule až do květu, je vždy fascinující podívaná! V každém případě sáhněte po tom, co vám udělá radost.

 

Pokud se chcete o kvetoucích cibulovinách a rychlených cibulovinách dozvědět více, podívejte se na stránky www.ilsysays.com.Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie Interiéry, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Interiéry