Podpořte den Země 22. 4. s O2 knihovnou

O2 knihovna – pro všechny vášnivé čtenáře

Jste vášnivý čtenář? S O2 Knihovnou můžete mít všechny své oblíbené knihy na jednom místě, čímž navíc podpoříte přírodu úsporou papíru

Na 22. 4. připadá Den Země. A jak jinak ho oslavit než šetřením našich lesů úsporou papíru? Všechny milované autory můžete mít na jednom místě, a to v O2 Knihovně, která nabízí přes 30 tisíc e-knih, 5 500 audioknih a více jak 200 e-magazínů.

O2 Knihovna je dostupná úplně všem, nezávisle na tom, zda jste zákazník O2 nebo nikoliv. Přináší nejširší platební varianty na současném českém knižním trhu – od platby kartou online, přes Apple Pay či Google Pay. Zákazníci O2 mohou nakupovat přímo na fakturu v rámci vyúčtování služeb nebo z kreditu v případě předplacené karty. Zakoupenou e-knihu lze zaslat přímo do čtečky nebo si stáhnout obsah do počítače a přehrát si jej na vlastním zařízení, podle toho, zda se jedná o e-knihu nebo audioknihu. Nejpohodlnější je ale poslouchat audioknihy a číst e-knihy a e-magazíny přímo v aplikaci O2 Knihovna, která má integrovaný přehrávač i čtečku.

Více informací na www.o2knihovna.cz

den Země


Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tiskové zprávy