Soutěžte o tepelné čerpadlo!

Společnost IVT Tepelná čerpadla vyhlašuje soutěž Tepelné čerpadlo roku 2023 o nejlepší instalace tepelných čerpadel. Hlasujte i vy a vyberte nejzajímavější instalaci. Výherce získá tepelné čerpadlo IVT AERO!
Společnost IVT Tepelná čerpadla dodala na český trh již přes 30 000 tepelných čerpadel a nyní spouští soutěž Tepelné čerpadlo roku 2023.
Instalační firmy přihlásily nejlepší projekty posledních let a během září a října můžete o těch Nejzajímavějších instalacích hlasovat na webu IVT.
Odborná komise nezávislých expertů ocenila Nejunikátnější technické řešení, Nejúspornější instalaci a vybrala finalisty kategorie Nejzajímavější instalace s tepelným čerpadlem pro hlasování veřejnosti.
Zapojte se a dejte svůj hlas projektu , který je podle vás nejlepší v kategorii Nejzajímavější instalace. Můžete vyhrát špičkové tepelné čerpadlo!
Hlasy budou slosovány, hlavní cenou je tepelné čerpadlo IVT AERO systém vzduch/vzduch a vyhrát lze i víkendový pobyt pro dvě osoby v Hotelu SONO Brno nebo poukazy v hodnotě 1 000 Kč na nákup zboží v e-shopu společnosti SONNENTOR.
Podrobnosti a podmínky soutěže naleznete na stránkách společnosti www.cerpadla-ivt.cz

Upozornění redakce Kurzy.cz: Články, jejichž autorem nejsou Kurzy.cz, nevyjadřují názor redakce či provozovatele portálu Kurzy.cz. Využijete-li v článcích poskytnutá sdělení jako investiční doporučení nebo poradenství, činíte tak z vlastního uvážení, na vlastní náklady a riziko.
Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem
Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie
Články Tipy a triky
- Zprávy ČRo Olomouc: V Přerově na břehu Bečvy budují novou pláž. Otevřená má být už příští víkend (audio)
- Obliba LPG láhví plněných čistým propanem roste. Jejich podíl se v posledních letech zdvojnásobil
- Neposekaná tráva může snížit teplotu povrchu až o 12 stupňů
- Zprávy z jižních Čech: Půjčovny lodí přišly kvůli počasí o zákazníky, zkušení vodáci se ale většinou odradit nenechali (audio)
- Požárů fotovoltaiky přibývá. Drony s AI odhalí závady dřív, než začne hořet
- Plácido Domingo vystoupí poprvé ve Dvořákově síni Rudolfina. V Praze se představí v operních skvostech Verdiho, Pucciniho a španělských zarzuel