STIEBEL ELTRON získal ocenění Czech Business Superbrands 2024

Společnost STIEBEL ELTRON, přední německý výrobce tepelných čerpadel a ohřívačů vody, získala v rámci 12. ročníku Czech Superbrands 2024 titul Czech Business Superbrands a obhájila tak titul z roku 2023. Ocenění, které je určeno těm nejprestižnějším obchodním značkám, společnost získala již po třetí, což je důkazem o výborných výsledcích v oblasti budování úspěšné značky.

Společnost STIEBEL ELTRON, která se stala synonymem pro německou kvalitu a inovace v oblasti tepelných čerpadel a dalších energeticky efektivních technologií, se může pochlubit čerstvým oceněním Czech Business Superbrands, které získala v rámci 12. ročníku Czech Superbrands. STIEBEL ELTRON tak opět obhájil titul a potvrdil postavení úspěšné značky na trhu tepelných čerpadel a ohřívačů vody.

Superbrands je nejuznávanější globální autoritou v oblasti hodnocení a oceňování obchodních značek. Celosvětovým posláním organizace Superbrands je ocenění nejlepších společností za budování jejich značek a poskytování odborné podpory v dalším rozvoji. O tom, jakým značkám titul udělí, rozhoduje v několika kolech komise expertů, tzv. Brand Council. Profesionálové z oblasti byznysu, komunikace, marketingu a médií v rámci hodnocení posuzují obchodní výsledky značek, jejich prestiž, známost, oblibu a povědomí o značce u zákazníků.

„Opětovné získání ocenění Superbrands potvrzuje naší neustálou snahu a vynikající služby, které poskytujeme našim zákazníkům. Je to odměna za tvrdou práci a nasazení celého týmu, který stojí za našimi inovativními produkty a spolehlivými řešeními v oblasti vytápění a obnovitelných zdrojů energie. Titul nám dává další podnět a motivaci vyvíjet nejlepší možné produkty na trh, které nejenže splňují očekávání našich zákazníků, ale také posouvají hranice inovace a udržitelnosti. Vážíme si toho, že jak zákazníci, tak odborná veřejnost vnímají vynikající pověst značky STIEBEL ELTRON. Jak uvádějí pořadatelé soutěže, udělení titulu Superbrands je uznáním vynikajícího postavení značky na lokálním trhu,“ říká Peter Slavkovský, jednatel a obchodní ředitel STIEBEL ELTRON divize pro střední a východní Evropu .

Cena Superbrands byla založen ve Velké Británii. Od svého vzniku v roce 1994 si získala celosvětovou reputaci. Dnes je cena Superbrands považována za prestižní ocenění, které každoročně na základě jednotných kritérií a metodiky oceňuje nejlepší značky v téměř 90 zemích na pěti kontinentech. V České republice uděluje ocenění od roku 2013.Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tiskové zprávy