Fotogalerie Bezpečnostní dveře

Počet fotografií (7)   Seznam fotogalerií


Články k tématu bezpečnostní dveře

Požárů fotovoltaik skokově přibývá. Podle Inženýrské komory lidé podceňují bezpečnost instalací

28.8.2023

Celkem 45 požárů fotovoltaických systémů v celé České republice evidoval Hasičský záchranný sbor ČR od letošního ledna do konce července. Srpen do statistiky přispěl řadou dalších případů. V minulém roce 2022 došlo k 29 požárům fotovoltaických elektráren.

Zabezpečení domu či úspora energií: Česko zažívá boom chytrých domácností.

18.4.2023

Popularita produktů chytré domácnosti strmě stoupá. Jejich prodeje v síti prodejen DATART vloni ve srovnání s rokem 2021 vzrostly o 69 % na více než 70 milionů korun. Zájem o chytrá ovládání vytápění se v důsledku energetické krize více než zdvojnásobil.

Sklep není skladiště nepotřebných věcí. Udělejte inventuru věcí i zabezpečení

30.11.2022

Pytle s oblečením, sezonní výbava, sportovní vybavení, ze kterého už děti vyrostly, ale ještě jste ho nestihli prodat… Sklep často bývá úložištěm věcí, za které by se nemusel stydět nejeden bazar. Využijte nevlídné počasí k dlouho odkládanému úklidu sklep

Je třeba myslet na sluneční paprsky a bezpečnost - nová legislativa zvyšuje nároky na zasklení

10.5.2022

Změny ve stavební legislativě platné od začátku letošního roku výrazně ovlivňují i výběr zasklení pro nové budovy a rekonstrukce. Existuje mnoho parametrů, které se u skla vyplatí sledovat, od jeho práce se sluneční energií přes izolační a akustické vlast

Vybíráme vchodové dveře – roli hraje bezpečnost, izolace a design

18.11.2021

Vchodové dveře vytvářejí přechod mezi exteriérem a interiérem – z ulice či ze zahrady do domu nebo z chodby do bytu. Na dveře klademe vysoké nároky a jejich výběr je problematický.

Články k tématu bezpečnostní dveře