Dětský nábytek - Postel pro princeznu

předchozí předchozí Fotogalerie Dětský nábytek další další
Postel pro princeznu
Postel pro princeznu
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdy1/2 hvězdy
známka: 4.5 / 6
Popis:
 Dětská postel pro holčičku, která se bude cítit jako princezna. Postel je vyrobena z lamina v růžové barvě, čelo postele má tvar tří věží s hradbami.

Fotograf: nabytek-jeko.cz.

Zařazeno: 15. prosinec 2010

zdroj: http://www.nabytek-jeko.cz/

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu dětský nábytek

Jak zařídit školákovi dětský pokoj hravě a zdravě

16.7.2020

Řešíte, jak co nejlépe připravit dětský pokoj pro novopečeného školáka? Na co se zaměřit a co naopak nechat na později? Letní měsíce jsou k tomu jako stvořené. Díky hezkému počasí výmalba nebo podklad pro novou podlahu hezky schnou, děti jsou často mimo&h

Jak správně zabezpečit dětský pokoj

14.2.2019

Zařizování dětského pokoje neznamená jen výběr vhodné barvy na zeď, hezkého nábytku a doplňků, které perfektně ladí. Pozornost bychom měli věnovat také prevenci možných úrazů a nebezpečných situací, k nimž může nejen v pokojíčku dojít.

5 tipů, jak zařídit dětský pokoj nejen pro čerstvé školáky

13.9.2017

Začátek školního roku je především u prvňáčků spojený s četnými změnami uspořádání v jejich pokojích. Na co byste si měli dát při takovém zařizování pozor? Jak zajistit dostatečný přísun světla, potřebné soukromí či pohodlnou práci u stolu, když dítě...

Priority rodičů prvňáčků: koupit školní pomůcky a rekonstruovat dětský pokoj

29.8.2017

Nástup dítěte do první třídy řeší každoročně několik desítek tisíc českých rodičů. Podle kvalifikovaných odhadů ministerstva školství přibývá v posledních pěti letech každoročně okolo 113 000 nových školáků.

Dětský pokoj pro nového školáka: 6 tipů jak se připravit na školní rok

10.8.2017

Blíží se začátek nového školního roku a lavice v prvních třídách již brzy zaplní zástupy novopečených školáků. Aby měl malý žáček ideální prostředí na učení nejen ve škole, ale i doma, je vhodné upravit dětský pokoj tak, aby optimálně sloužil a odpovídal.

Články k tématu dětský nábytek