Dětský nábytek - Veselý dětský pokoj

předchozí předchozí Fotogalerie Dětský nábytek další další
Veselý dětský pokoj
Veselý dětský pokoj
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdy
známka: 5.0 / 0
Popis:
 Veselý dětský pokoj je vybavený nábytkem z kolekce Očko. Zpříjemní bydlení každého dítěte. Bude ideálním společníkem během hry, během studia, ale také umožní uskladnit velké množství věcí. Tato sestava zahrnuje mnoho komponentů, ze kterých můžete vytvořit pro své nejdražší pokoj snů. Do sestavy patří psací stůl, 2 skříně, komody, nastavec na psací stůl, regál, knihovna, v nabídce najdete vše, co nesmí chybět v dětském pokoji.

Fotograf: nabytek-jeko.cz.

Zařazeno: 3. říjen 2013

zdroj: http://www.nabytek-jeko.cz/

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu dětský nábytek

Jak zařídit školákovi dětský pokoj hravě a zdravě

16.7.2020

Řešíte, jak co nejlépe připravit dětský pokoj pro novopečeného školáka? Na co se zaměřit a co naopak nechat na později? Letní měsíce jsou k tomu jako stvořené. Díky hezkému počasí výmalba nebo podklad pro novou podlahu hezky schnou, děti jsou často mimo&h

Jak správně zabezpečit dětský pokoj

14.2.2019

Zařizování dětského pokoje neznamená jen výběr vhodné barvy na zeď, hezkého nábytku a doplňků, které perfektně ladí. Pozornost bychom měli věnovat také prevenci možných úrazů a nebezpečných situací, k nimž může nejen v pokojíčku dojít.

5 tipů, jak zařídit dětský pokoj nejen pro čerstvé školáky

13.9.2017

Začátek školního roku je především u prvňáčků spojený s četnými změnami uspořádání v jejich pokojích. Na co byste si měli dát při takovém zařizování pozor? Jak zajistit dostatečný přísun světla, potřebné soukromí či pohodlnou práci u stolu, když dítě...

Priority rodičů prvňáčků: koupit školní pomůcky a rekonstruovat dětský pokoj

29.8.2017

Nástup dítěte do první třídy řeší každoročně několik desítek tisíc českých rodičů. Podle kvalifikovaných odhadů ministerstva školství přibývá v posledních pěti letech každoročně okolo 113 000 nových školáků.

Dětský pokoj pro nového školáka: 6 tipů jak se připravit na školní rok

10.8.2017

Blíží se začátek nového školního roku a lavice v prvních třídách již brzy zaplní zástupy novopečených školáků. Aby měl malý žáček ideální prostředí na učení nejen ve škole, ale i doma, je vhodné upravit dětský pokoj tak, aby optimálně sloužil a odpovídal.

Články k tématu dětský nábytek