Fotogalerie Houpací sítě

Počet fotografií (10)   Seznam fotogalerií


Články k tématu houpací sítě

Hosté se po dvouleté pauze vrací do městských hotelů. Síť OREA Hotels & Resorts hlásí v létě 90% obsazenost

8.7.2022

O městské hotely je po dvouleté pauze způsobené pandemií koronaviru opět velký zájem. V květnu a červnu letošního roku zaznamenala síť OREA Hotels & Resort téměř 90% obsazenost. O letních prázdninách dokonce řada hotelů pozoruje vyšší poptávku než v předp

Vyrábějte na chalupě vlastní elektřinu, přebytky dodané do sítě navíc můžete spotřebovat i doma

6.8.2021

Pokud už solární panely na chatě máte, otevírá se vám možnost, jak pokrýt spotřebu elektřiny po celý rok nejen na chalupě, ale i doma. Přebytečnou elektřinu vyrobenou solárními panely totiž můžete prodávat zpět do sítě, kde ji od vás dodavatelé vykoupí.

Nezávislé certifikované prodejny by mohly vytvořit novou maloobchodní síť

8.6.2019

Značku kvality TRADIČNÍ ČESKÝ OBCHOD – CERTIFIKOVÁNO získalo na pražském kongresu pro tradiční trh Samoška dalších sedmnáct prodejen. K dnešnímu dni je tak v České republice 118 prodejen, které se mohou touto značkou pochlubit.

Produkce odpadu každoročně roste, největší česká kavárenská síť chce plasty vynechat

12.3.2019

V posledních několika měsících zaplavil český spotřebitelský trh nový trend. Mnoho kaváren, pekáren i obchodů dalo zelenou boji s jednorázovými plasty a připojilo se k iniciativě kampaně #dostbyloplastu.

Malý skaut z pohřbu Palacha se našel, pomohly sociální sítě

16.1.2019

Výzva, kterou v neděli sdíleli skauti na sociálních sítích, dopadla úspěšně. Junáci v ní zveřejnili padesát let starou fotku chlapce, který na pohřbu Jana Palacha vzdává úctu zemřelému studentovi skautským pozdravem. Malého skauta se díky lidem podařil...

Články k tématu houpací sítě