Fotogalerie Houpací sítě

Počet fotografií (10)   Seznam fotogalerií


Články k tématu houpací sítě

Nezávislé certifikované prodejny by mohly vytvořit novou maloobchodní síť

8.6.2019

Značku kvality TRADIČNÍ ČESKÝ OBCHOD – CERTIFIKOVÁNO získalo na pražském kongresu pro tradiční trh Samoška dalších sedmnáct prodejen. K dnešnímu dni je tak v České republice 118 prodejen, které se mohou touto značkou pochlubit.

Produkce odpadu každoročně roste, největší česká kavárenská síť chce plasty vynechat

12.3.2019

V posledních několika měsících zaplavil český spotřebitelský trh nový trend. Mnoho kaváren, pekáren i obchodů dalo zelenou boji s jednorázovými plasty a připojilo se k iniciativě kampaně #dostbyloplastu.

Malý skaut z pohřbu Palacha se našel, pomohly sociální sítě

16.1.2019

Výzva, kterou v neděli sdíleli skauti na sociálních sítích, dopadla úspěšně. Junáci v ní zveřejnili padesát let starou fotku chlapce, který na pohřbu Jana Palacha vzdává úctu zemřelému studentovi skautským pozdravem. Malého skauta se díky lidem podařil...

Boj s pylem: pomohou okenní sítě a větrací jednotky

25.5.2018

Chytře vybavené domácnosti umí značně pomoci lidem, kteří trpí alergií, ať už cestou větrání pomocí lokálních jednotek nebo zasíťováním oken. Pyl ze stromů je v posledních týdnech všude, sezóna bylin a travin ale teprve začíná.

Síť pro internet věcí: pomáhá hlídat spotřebu vody i pěstování vína

22.9.2017

Síť pro internet věcí: nové technologie umožňují bezproblémové fungování dalších komerčních projektů, pomáhají při pěstování vína, hlídání železničních vagónů, nebo monitoringu spotřeby vody...

Články k tématu houpací sítě