Fotogalerie Křesla a pohovky

Počet fotografií (9)   Seznam fotogalerií


Články k tématu křesla a pohovky

Komfort, vysoké nároky a recyklace! Jak vybrat ten správný sedací nábytek?

17.3.2023

Základní parametry, které by se měly při výběru látek pro soft seating zohlednit, jsou například odolnost proti oděru, stálobarevnost, odolnost proti šmolkování, měkkost a samozřejmě také samotný design.

Paletové sezení na terasu – rychle a jednoduše - tip s návodem na samovýrobu

11.3.2023

Nábytek z dřevěných palet je opět velmi trendy. Palety mají při troše kreativity skutečně všestranné využití. Od kuchyňské poličky na bylinky přes stolek do obýváku či psací stůl do pracovny až po zahradní nábytek.

Trendy inovativního sezení: Soft seating, taburety a integrované odhlučňování sezení

13.2.2023

Před několika lety přenesla Česká firma RIM CZ své nábytkářské zkušenosti do oblasti soft seatingu neboli měkkého sezení. Výsledkem jsou křesla, taburety a sedačky, které splňují vysoké nároky na styl, ergonomii a integrované odhlučňování.

Jak si užít zimní měsíce v teple a pohodlí?

17.1.2023

Atmosféra zimního období k lenošení svádí. Venku tma a chlad a na druhou stranu tolik povinností a věcí, které se musí doma i v práci. Přesto má toto období nezpochybnitelně své kouzlo.

Češi objevují kouzlo on-line zážitků z pohodlí domova

30.6.2020

Koronavirová epidemie ovlivnila všechny oblasti podnikání, tu s dárky na zážitky nevyjímaje. Velká část byznysového světa se přesunula do on-line prostředí, v němž řada společností objevovala nové cesty k zákazníkům.

Články k tématu křesla a pohovky