Kuchyně - Keramický dřez Beta

předchozí předchozí Fotogalerie Kuchyně další další
Keramický dřez Beta
Keramický dřez Beta
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdyprázdná hvězda
známka: 3.8 / 5
Popis:
 Keramický dřez Beta je určen do moderní kuchyně jednoduchých a čistých linií. Kuchyňský dřez má tvar obdelníku se zaoblenými rohy, koresponduje s ním kuchyňská baterie hranatého tvaru.

Fotograf: Systemceram.

Zařazeno: 11. srpen 2010 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu kuchyně

Malé velké detaily: vyhněte se nejčastějším chybám při návrhu kuchyně

12.11.2020

Pořízení nové kuchyně je velká věc. Při jejím návrhu nepodceňte ani zdánlivé detaily, které rozhodnou, jestli bude vaše nové kulinářské království nejen krásné, ale také účelné a pohodlné.

Vnitřní život kuchyně aneb správná organizace vám ulehčí život

28.9.2020

Kam uložit všechno nádobí? Jak nejlépe schovat koš na tříděný odpad? Kde uskladnit potraviny? Jsou praktičtější skříňky nebo zásuvky? To jsou nejčastěji kladené otázky při zařizování nové kuchyně.

Jak vybrat ten správný odsavač par do kuchyně?

28.6.2020

Kuchyň bez digestoře je jako hrnec bez dobře padnoucí poklice. Kvalitní odsavač par eliminuje nejen veškeré nepříjemné výpary a pachy, vznikající při vaření, ale také mastnotu. A navíc předchází tvorbě plísní.

Velmi britský kuchyňský robot Kenwood

31.3.2020

Společnost Kenwood se pyšní tím, že nabízí širokou škálu pomocníků do kuchyně, odolných a všestranných. Je to britská firma s poválečnou tradicí, která vyrábí od topinkovačů, mixérů, tyčových mixérů, mlýnků, kávovarů, až po opravdu sofistikované...

Kuchyňský robot dodá svaly, kuchař dovednost a suroviny - a je hotovo

27.3.2020

Už naše prababičky a babičky si pomáhaly s přípravou na vaření a pečení moždíři a mlýnky, válečky a struhadly. I my je dnes používáme, i když ty starší už jsou spíše ozdobou na chalupách a v dalších kuchyních rustikálního stylu.

Články k tématu kuchyně