Kuchyně - Kuchyně Joseph & Kingsley

předchozí předchozí Fotogalerie Kuchyně další další
Kuchyně Joseph & Kingsley
Kuchyně Joseph & Kingsley
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdyprázdná hvězda
známka: 3.75 / 8
Popis:
 Kuchyně Joseph & Kingsley vyrábí původem anglická značka. Kromě stoletími ověřeného designu je veškerý materiál kuchyní z masivního dřeva. Pestrá škála masivních dřevin musí uspokojit i nejnáročnějšího zákazníka. Mezi ty známé a běžně rozšířené patří dub, buk, javor, třešeň a ořech. Z exotických, cizokrajných dřevin to jsou iroko, wenge, zebrano nebo bambus.

Fotograf: josephkingsley.cz.

Zařazeno: 6. listopad 2013

zdroj: http://www.josephkingsley.cz/

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu kuchyně

Rýžová mouka nepatří jen do asijské kuchyně, použijte ji na dezerty

Rýžovou mouku si řada lidí spojí s asijskými pokrmy. Její využití ale dávno přesahuje tradiční asijskou kuchyni a uplatníte ji velmi snadno i v té české. Do jídelníčku přinese zpestření, zajímavou chuť a navíc je lehce stravitelná. Připravit si z ní můžet

Malé velké detaily: vyhněte se nejčastějším chybám při návrhu kuchyně

12.11.2020

Pořízení nové kuchyně je velká věc. Při jejím návrhu nepodceňte ani zdánlivé detaily, které rozhodnou, jestli bude vaše nové kulinářské království nejen krásné, ale také účelné a pohodlné.

Vnitřní život kuchyně aneb správná organizace vám ulehčí život

28.9.2020

Kam uložit všechno nádobí? Jak nejlépe schovat koš na tříděný odpad? Kde uskladnit potraviny? Jsou praktičtější skříňky nebo zásuvky? To jsou nejčastěji kladené otázky při zařizování nové kuchyně.

Jak vybrat ten správný odsavač par do kuchyně?

28.6.2020

Kuchyň bez digestoře je jako hrnec bez dobře padnoucí poklice. Kvalitní odsavač par eliminuje nejen veškeré nepříjemné výpary a pachy, vznikající při vaření, ale také mastnotu. A navíc předchází tvorbě plísní.

Velmi britský kuchyňský robot Kenwood

31.3.2020

Společnost Kenwood se pyšní tím, že nabízí širokou škálu pomocníků do kuchyně, odolných a všestranných. Je to britská firma s poválečnou tradicí, která vyrábí od topinkovačů, mixérů, tyčových mixérů, mlýnků, kávovarů, až po opravdu sofistikované...

Články k tématu kuchyně