Fotogalerie Pracovny nábytek

Počet fotografií (11)   Seznam fotogalerií


Články k tématu pracovny nábytek

Jak zařídit pracovní kout pro každou příležitost

15.8.2023

Pro některé z nás je domov naší hlavní kanceláří, jiní zde potřebují vyřídit sem tam nějaké pracovní záležitosti. Ať tak, či tak, je potřeba si doma zařídit pohodlné místo na práci. Jak na to?

Průměrná doba pracovní neschopnosti se v Česku zkracuje. Jak ji zvládnout i s hypotékou?

12.6.2023

Nemoc i úraz má velký dopad na rodinný rozpočet. Jaké pojištění uzavřít, abyste i v pracovní neschopnosti zvládali úvěr splácet? Nemoc nebo úraz přichází nenadále. Během několikaměsíční pracovní neschopnosti můžete přijít o desítky tisíc korun.

Češi rok budují doma v karanténě: podkroví, pracovní kouty, živé ploty či pergoly

25.3.2021

Omezení spojená s koronavirem jsou již dlouhá. Lidé jsou téměř rok omezeni ve svých aktivitách, tráví doma většinu svého volného času a často z domova i pracují. Na své domovy se tak více soustředí a mají čas je vylepšovat. Růst zájmu zákazníků a prodejů

Jak zařídit dokonalou pracovní dílnu

14.12.2020

Pracovní dílna je skutečnou svatyní každého kutila ovšem pouze pokud je dobře navržena, organizována a udržována. Když je vše na správném místě, můžete snadno realizovat jak své kreativní projekty, tak své představy.

Pracovní bundy: Jak je vybrat a jaké požadavky musí splňovat?

19.10.2020

Výběr vhodné pracovní bundy se stává poměrně náročnou disciplínou. Musíte brát ohled na požadavky, které na něj klade dané zaměstnání, zároveň je ale třeba, aby oděv by dokonale funkční.

Články k tématu pracovny nábytek