Fotogalerie Pracovny nábytek

Počet fotografií (11)   Seznam fotogalerií


Články k tématu pracovny nábytek

Češi rok budují doma v karanténě: podkroví, pracovní kouty, živé ploty či pergoly

25.3.2021

Omezení spojená s koronavirem jsou již dlouhá. Lidé jsou téměř rok omezeni ve svých aktivitách, tráví doma většinu svého volného času a často z domova i pracují. Na své domovy se tak více soustředí a mají čas je vylepšovat. Růst zájmu zákazníků a prodejů

Jak zařídit dokonalou pracovní dílnu

14.12.2020

Pracovní dílna je skutečnou svatyní každého kutila ovšem pouze pokud je dobře navržena, organizována a udržována. Když je vše na správném místě, můžete snadno realizovat jak své kreativní projekty, tak své představy.

Pracovní bundy: Jak je vybrat a jaké požadavky musí splňovat?

19.10.2020

Výběr vhodné pracovní bundy se stává poměrně náročnou disciplínou. Musíte brát ohled na požadavky, které na něj klade dané zaměstnání, zároveň je ale třeba, aby oděv by dokonale funkční.

Pracovní úrazy: v Česku se zraní desítky tisíc zaměstnanců, bolestné se nezvyšuje

30.4.2020

Na 28. duben připadal každoroční Světový den bezpečnosti a ochrany zdraví při práci. V Česku každoročně dojde k přibližně 46 500 pracovním úrazům s následnou pracovní neschopností, v průměru 115 osob se zraní smrtelně.

Čechy lákají zahraniční pracovní pobyty, nejoblíbenější je Kanada

7.11.2019

Mezi mladými Čechy roste zájem o zahraniční programy, ve kterých mají možnost spojit studium s prací. Takové pobyty bývají jedinečnou příležitostí ke zdokonalení znalostí cizího jazyka a k načerpání nedocenitelných praktických zkušeností ve vybraném...

Články k tématu pracovny nábytek