Sauna, spa, vířivky - Vířivka Amethyst

předchozí předchozí Fotogalerie Sauna, spa, vířivky další další
Vířivka Amethyst
Vířivka Amethyst
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdy1/2 hvězdyprázdná hvězda
známka: 3.5 / 2
Popis:
 Vířivka Amethyst je určena pro tři, má komfortní sedadla, obsahuje 30 terapeutických, variabilně proudících trysek. Trysky vířivky poskytnou energickou masáž k uvolnění ztuhlých svalů, zvýší krevní oběh a celkově uvolní.

Fotograf: marimex.cz.

Zařazeno: 2. říjen 2010

zdroj: http://www.marimex.cz/

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu sauna, spa, vířivky

Saunovat se za jízdy v rychlosti až 80 km/h a z oken sledovat ubíhající krajinu?

25.2.2021

Česko má první saunový vagón na světě. Nadšenci ho stavěli po víkendech a vznikl za necelé čtyři měsíce pod rukama dobrovolníků kolem projektu VlakFest. Nadšenci, kteří se scházejí každý víkend ve Veselí nad Lužnicí, přestavbě vagónu od listopadu...

Revoluce v saunování: infrasauna v pohodlí domova

10.1.2020

Jste unavení a toužíte po chvilce hřejivého odpočinku? Pořiďte si domů infrasaunu. Umožní dopřát si hřejivé relaxování každý den přímo doma. Saunování má blahodárné účinky na fyzické i psychické zdraví. Prohřeje pokožku, uvolní svaly a zajistí odpočinek.

Infra-sauna pro zdravé tělo

4.10.2017

Kvalitní odpočinek prospívá lidskému zdraví. Příjemné relaxování se dá zažít v domácím wellness s infra-saunou. Nechte se inspirovat zajímavými tipy odborníků z Hornbachu, které se týkají fungování a správného používání infra-sauny.

Sauna se pohodlně vejde do bytu, dopřát si ji může každý

3.11.2016

Pryč jsou doby, kdy si domácí sauny pořizovali jen movití majitelé rodinných domů. Saunu na míru si dnes může dovolit každý, kdo má volné místo o velikosti šatní skříně. Nejjednodušší sauna stojí kolem deseti tisíc korun.

Sauna a saunová pravidla: nezapomeňte na kvalitní ručník

27.10.2016

Ptáte se, na co skvělého se těšit na zimu? Po roce opět startuje sezona saunování. Malé dřevěné domky vyhřáté až na devadesát stupňů Celsia dokážou blahodárně působit na vaše tělo i duši. Své o tom věděli dokonce i předchůdci dnešních obyvatel Ameriky.

Články k tématu sauna, spa, vířivky