Skalky - Malá skalka

předchozí předchozí Fotogalerie Skalky další další
Malá skalka
Malá skalka
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdyprázdná hvězda
známka: 3.81 / 20
Popis:
 I malá skalka může být zajímavým místem vaší zahrady. Každá zahrada má možnosti kam umístit skalku, kde bude trávník, jak využít terénní nerovnosti, kde zasadit strom, nebo keř. Malou skalku můžete umístit v okolí terasy, v koutě zahrady, v předzahrádce. Malá skalka může být řešením pro opravdu malý prostor.

Fotograf: Kateřina Trefilová.

Zařazeno: 21. červen 2010



 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu skalky

Oázy klidu plné zeleně se znovu otevřou veřejnosti - Luftova zahrada na pravém břehu řeky Radbuzy u Tyršova mostu v Plzni a nově i hřbitov u kostela Všech svatých na Roudné

3.5.2023

Počínaje středou 3. května 2023 bude možné opět každou první středu v měsíci navštívit dvouhektarovou Luftovu zahradu na pravém břehu Radbuzy u Tyršova mostu v Plzni-Doudlevcích a nově i hřbitov u kostela Všech svatých na Roudné.

Skalka ozdobou zahrady

14.4.2023

Sukulenty a trvalky jsou skvělým doplňkem každé zahrady. Díky své nenáročnosti zvládají různé klimatické podmínky. Odborník z Hornbachu přináší rady a tipy pro vytvoření dokonalé skalky.

Valdštejnská zahrada se po zimní přestávce opět otevírá pro veřejnost od 1. 4.

29.3.2023

Od 1. dubna 2023 se po zimní přestávce opět otevírá Valdštejnská zahrada. Otevřena bude ve všední dny od 7. 00 do 19.00 hodin, o víkendech od 9. 00 do 19.00 hodin. Otevřeny budou všechny tři vchody do Valdštejnské zahrady: z Klárova od stanice metra Ma...

Zahrada léčivých rostlin nabízí unikátní pohledy - VIDEO

11.8.2022

Oázou klidu by se dala nazvat Zahrada léčivých rostlin Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy v Hradci Králové. V centru východočeské metropole na ploše o rozloze 2,5 ha můžete obdivovat na 500 druhů převážně léčivých rostlin.

Botanická zahrada v Liberci láká na obří viktorii královskou i nejmenší leknín světa

11.7.2022

Mimo hlavní komplex skleníků v liberecké botanické zahradě stojí pavilon označený písmenem L.

Články k tématu skalky