Stavebniny - Stříkaná pěnová izolace retrofit

předchozí předchozí Fotogalerie Stavebniny další další
Stříkaná pěnová izolace retrofit
Stříkaná pěnová izolace retrofit
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdyprázdná hvězda
známka: 4.0 / 1
Popis:
 Stříkané pěnové izolace se hodí jak pro novostavby, tak i pro starší objekty. Ptáte se, jak je to možné? Tento typ stavební hmoty totiž umí daleko víc, než si dokážete představit. Blíží se topná sezóna a snad každý majitel nemovitosti zvažuje způsoby, jak svou nemovitost zateplit. Řada stříkané pěnové izolace FOAM-LOK™, kterou nabízí společnost HONTER, se hodí pro prakticky jakékoliv využití. Můžete ji aplikovat jako izolaci potrubí a stejně tak dobře poslouží při zateplení plochých střech nebo podkroví.

Fotograf: honter.cz.

Zařazeno: 3. říjen 2013

zdroj: http://www.honter.cz/produkty/foam-lok-strikana-penova-izolace

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu stavebniny

Nominovaná díla v soutěži Stavba roku Plzeňského kraje se představují na Palubě Hamburk

31.10.2022

Prezentaci všech 37 přihlášených děl do soutěže Stavba roku Plzeňského kraje 2021 může veřejnost vidět až do 4. prosince 2022 v galerijním prostoru vyhlídkové věže Paluba Hamburk v 1. patře.

Futuristická stavba uprostřed borového háje slouží jako centrum kreativní tvorby - podívejte se co je možné

22.6.2022

Futuristická stavba uprostřed borového háje slouží jako centrum kreativní tvorby Francouzské Město Aix-en-Provence na Azurovém pobřeží přiláká ročně tisíce turistů. Město nenavštěvují ale jen kvůli luxusním butikům a stylovým kavárnám typickými pro&hellip

Mezi dvanácti vítězi letošního ročníku Dřevěná stavba roku je dřevěný kostel, včelín, školka pro děti s handicapem nebo významná historická památka

29.4.2022

Prestižní oborová soutěž Dřevěná stavba roku 2022 má své vítěze. Oceněno bylo celkem devět soutěžních děl v šesti soutěžních kategoriích. Nejvíce cen získal projekt obnovy důležitého symbolu Beskyd, Libušín. Ve 12.

Soutěž Dřevěná stavba roku vstupuje do druhé fáze: Hlasujte pro svého favorita a vyhrajte pobyt v nádherném srubu

7.3.2022

Již dvanáctým rokem pořádá Nadace dřevo pro život oborovou soutěž Dřevěná stavba roku, skrze kterou prezentuje díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a tvoří stavby šetrné k přírodě.

Nadace dřevo pro život otevřela již 12. ročník soutěže Dřevěná stavba roku 2022

22.2.2022

Nadace dřevo pro život zahájila přihlašování do prestižní oborové soutěže Dřevěná stavba roku. Už dvanáctým rokem představuje široké veřejnosti díla těch, kteří umí doslova kouzlit se dřevem a vytváří dřevěné stavby šetrné k přírodě.

Články k tématu stavebniny