Vánoční dekorace a vánoční ozdoby - Vánoční servis

předchozí předchozí Fotogalerie Vánoční dekorace a vánoční ozdoby další další
Vánoční servis
Vánoční servis
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdyprázdná hvězda
známka: 3.8 / 5
Popis:
 Vánoční servis s vůní jehličí zkrášlí na Štědrý den slavnostní večeři tak, abyste mohli plnými doušky vychutnávat atmosféru lesa. Jehličí, zelené šištičky, jmelí i cesmínu doplňují sametové červené mašličky. Chybí už jen magický zvuk rolničky a nazdobené perníčky.

Fotograf: Leander.cz.

Zařazeno: 26. listopad 2015 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu vánoční dekorace a vánoční ozdoby

Vánoční recepty: kynutí šneci se špekem a pečeným česnekem

Pokud jste během vánočních svátků přeslazeni, pak byste si mohli pochutnat na našich šnecích z kynutého těsta. Aby vás nalákaly už jenom svou vůní, nesmí chybět trocha uzeného špeku a pečeného česneku, z něhož připravíme pikantní česnekovou pastu, ve...

Vánoce šedesátých let - doba tání, dostatku potravin a povoleného Ježíška

27.12.2020

Postupně se zlepšující zásobovací situace, cílená zejména na předvánoční trh zajistila obyvatelstvu hojnější nabídku potravin. Toho využíval k propagaci režim, který konzumní pojetí svátků podporoval.

Vánoce v padesátých letech popíraly Ježíška i Mikuláše

27.12.2020

Vánoce v padesátých letech byly ve znamení komunistické ideologie a popíraly Ježíška i Mikuláše. Duchovní a křesťanský rozměr vánočních svátků se stal pro nový režim zcela nepřijatelný.

Poválečné Vánoce roku 1945 byly ve znamení svobody i nouze

27.12.2020

Poválečné Vánoce roku 1945 byly ve znamení svobody i nouze. Strasti války nebyly doposud zapomenuty a nedostatkem trpěli všichni. Chyběly potraviny, uhlí, oděvy, obuv, látky i hygienické potřeby.

Válečné Vánoce, vánoční svátky v protektorátu 1939 - 1944

26.12.2020

První Vánoce obyvatel nového státního útvaru, který vznikl jako protektorát Čechy a Morava v březnu 1939, se poněkud odlišovaly od ostatních vánočních svátků v období nacistické okupace.

Články k tématu vánoční dekorace a vánoční ozdoby