Zahrada - Přírodní materiály v zahradách

předchozí předchozí Fotogalerie Zahrada další další
Přírodní materiály v zahradách
Přírodní materiály v zahradách
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdy1/2 hvězdyprázdná hvězda
známka: 3.4 / 5
Popis:
 Přírodní materiály v zahradách nejdou nahradit žádnými umělohmotnými napodobeninami, které nepěkně "zdobí" leckterou zahradu. Přírodní materiály jsou krásné v kombinaci, například dřevo a kámen jsou používané již tisíciletí. Materiály jako jsou kámen, dřevo i kov stárnou a získávají uměle nenapodobitelnou patinu, která jim neobyčejně sluší.

Fotograf: Flera.cz.

Zařazeno: 14. březen 2014

zdroj: http://www.flera.cz/

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu zahrada

Nejkrásnější proměny zahrad, které vám vyrazí dech: Zahrada se 3D efektem

9.6.2021

Chystáte proměnu vaší zahrady? Máme pro vás úchvatné inspirace, jak z obyčejné zahrady udělat oázu klidu a pohody, místo pro odpočinek i rodinné chvíle, ale i prostor plný interaktivních prvků, které budou bavit děti i dospělé.

Nejkrásnější proměny zahrad, které vám vyrazí dech: Party zahrada pro krále večírků

1.6.2021

Chystáte proměnu vaší zahrady? Máme pro vás úchvatné inspirace, jak z obyčejné zahrady udělat oázu klidu a pohody, místo pro odpočinek i rodinné chvíle. Nechybí ani inspirace pro dokonalou party zahradu.

Smyslová zahrada: vodní prvky, stezka pro bosé nohy i místo pro soukromí dětí v závěsných stanech

24.4.2021

Čtyřčlenná rodina se rozhodla pro přeměnu své starší zahrady, ve které dominovala především travnatá plocha. Na pomoc si zavolala tým zahradních designerů z oblíbeného televizního pořadu Zahradní proměny.

Výjimečné místo, stavba i zahrada, to je Chateau Troja Residence

24.7.2020

Dříve rozpadlý barokní statek na Vltavském nábřeží v Troji hned vedle Trojského zámku prochází v posledních dvou letech razantní proměnou. Ruiny historických budov získaly při precizní rekonstrukci svůj původní lesk, dotvořily je moderní bytové domy,...

Zahrada nemusí být jen trávník. Vytvořte z ní další pokoj

18.6.2020

Češi jsou nejen národem milovníků piva, ale také zahrádkářů. Někteří využili nařízeného home office k rekonstrukcím nemovitostí, jiní se pustili do zvelebování zahrádek. Jenže i úprava zahrady může být finančně náročná a vyžaduje větší obnos peněz.

Články k tématu zahrada