Zenové zahrady - Tvarovaná borovice

předchozí předchozí Fotogalerie Zenové zahrady další další
Tvarovaná borovice
Tvarovaná borovice
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdy
známka: 5.0 / 8
Popis:
 Neuvěřitelně tvarovaná borovice, která na bambusové podpěře tvoří závoj ze svých zelených jehlic.

Fotograf: Paula Hrešková.

Zařazeno: 21. listopad 2010

zdroj: www.fotosdelmundo.net

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu zenové zahrady

Devět tipů pro podzimní úklid zahrady

12.10.2023

Před přípravou zahrady na zimu ji nezapomeňte uklidit. Poslední teplé dni babího léta jsou jako stvořeny pro práci na zahradě. Přinášíme vám tipy, jak snadno zvládnout podzimní úklid.

5 základních chyb při budování zahrady, kterým byste se měli vyhnout

3.8.2023

5 základních chyb při budování zahrady Zahrada představuje místo, bez něhož si mnozí nedokáží představit svou existenci. Po alespoň malém kousku zeleně či rozkvetlém zákoutí, kam se uchýlit pro načerpání energie, touží stále více lidí.

V Česku mají turisté nejraději lanovku na Petřín a Pražský hrad, v krajích většinou zoologické zahrady - vyplývá ze zprávy České centrály cestovního ruchu

31.5.2023

Víc než 1,7 milionů lidí loni jelo lanovkou na Petřín. Tato zážitková doprava se tak stala vůbec nejnavštěvovanějším turistickým cílem roku 2022. Do první desítky se probojoval také Pražský hrad, ZOO Praha, Aquapalace v Čestlicích, Dolní Vítkovice v&helli

Skalka ozdobou zahrady

14.4.2023

Sukulenty a trvalky jsou skvělým doplňkem každé zahrady. Díky své nenáročnosti zvládají různé klimatické podmínky. Odborník z Hornbachu přináší rady a tipy pro vytvoření dokonalé skalky.

Vertikální zahrady nebo život v zelených superblocích. Evropská města přicházejí s rozličnými strategiemi boje s klimatickou změnou (5.12.2022)

5.12.2022

Prohlubující se klimatická krize vede v posledních letech k přijímání úmluv, strategií a opatření, které mají za úkol snížit negativní dopady, jež má lidská činnost na naši planetu, a adaptovat se na ty změny, které již nelze zvrátit.

Články k tématu zenové zahrady