CENTRAL GROUP startuje výstavbu bytů v Praze5-Košířích

CENTRAL GROUP zahajuje výstavbu nových bytů v Praze 5 – Košířích

 

Bydlet téměř v centru Prahy za rozumnou cenu je lákavá nabídka pro mnoho zájemců a klientů společnosti CENTRAL GROUP, která v květnu letošního roku zahájila výstavbu 189 nových bytů v Košířích v lokalitě Mlynářka. Ceny bytů se zde pohybují od 26.900 /m2 vnitřní podlahové plochy včetně luxusního provedení. Ještě před zahájením výstavby bylo již 78% bytů prodáno. Termín ukončení výstavby je plánován na prosinec 2006.


Nový cihlový bytový dům se realizuje v Plzeňské ulici nedaleko Bertramky. Pouhé dvě stanice tramvají spojují Mlynářku s nákupním a zábavním centrem Nový Smíchov, a tak i se stanicí metra B – Anděl. „Cenově dostupné nové bydlení v centru metropole, a navíc v blízkosti jednoho z nejoblíbenějších obchodních center, je dnes téměř nereálné. Naší společnosti se tato kombinace zdařila a dle procenta prodaných bytů různých dispozic ještě před zahájením výstavby se ukázala úspěšnou“,  říká Miluše Netolická - obchodní ředitelka společnosti CENTRAL GROUP.


V lokalitě Mlynářka budou vystavěny byty od dispozic 1+kk (ateliéry) až po mezonetové 4+kk s balkónem a terasou. Ceny bytů v současné nabídce se pohybují od cca 804 000 včetně DPH až po cca 5,8 milionů korun včetně DPH. Samozřejmostí bude luxusní provedení, které vždy v základní ceně bytu zahrnuje nadstandardní koupelny, plovoucí podlahy, zabezpečovací zařízení, nadstandardní vnitřní dveře a bezpečnostní vstupní dveře.

 

K nejžádanějším možnostem financování bytů patří úvěrový program 100.000 + SPLÁTKY, který se vztahuje na všechny bytové lokality v nabídce firmy. V rámci tohoto programu stačí klientovi k pořízení nového bytu v Praze od CENTRAL GROUP jen 100.000 . Následně, až po dokončení bytu, začne klient splácet hypotéční splátky od necelých 5.000 .

Více informací naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz, kde je k dispozici i virtuální prohlídka bytových i rodinných domů.


Miluše Netolická
obchodní ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Nové bydlení