CENTRAL GROUP startuje výstavbu bytů v Praze5-Košířích

Rubrika: Nové bydlení
Vladimír Urbánek (Kurzy.cz), 16.05.2005

CENTRAL GROUP zahajuje výstavbu nových bytů v Praze 5 – Košířích

 

Bydlet téměř v centru Prahy za rozumnou cenu je lákavá nabídka pro mnoho zájemců a klientů společnosti CENTRAL GROUP, která v květnu letošního roku zahájila výstavbu 189 nových bytů v Košířích v lokalitě Mlynářka. Ceny bytů se zde pohybují od 26.900 /m2 vnitřní podlahové plochy včetně luxusního provedení. Ještě před zahájením výstavby bylo již 78% bytů prodáno. Termín ukončení výstavby je plánován na prosinec 2006.


Nový cihlový bytový dům se realizuje v Plzeňské ulici nedaleko Bertramky. Pouhé dvě stanice tramvají spojují Mlynářku s nákupním a zábavním centrem Nový Smíchov, a tak i se stanicí metra B – Anděl. „Cenově dostupné nové bydlení v centru metropole, a navíc v blízkosti jednoho z nejoblíbenějších obchodních center, je dnes téměř nereálné. Naší společnosti se tato kombinace zdařila a dle procenta prodaných bytů různých dispozic ještě před zahájením výstavby se ukázala úspěšnou“,  říká Miluše Netolická - obchodní ředitelka společnosti CENTRAL GROUP.


V lokalitě Mlynářka budou vystavěny byty od dispozic 1+kk (ateliéry) až po mezonetové 4+kk s balkónem a terasou. Ceny bytů v současné nabídce se pohybují od cca 804 000 včetně DPH až po cca 5,8 milionů korun včetně DPH. Samozřejmostí bude luxusní provedení, které vždy v základní ceně bytu zahrnuje nadstandardní koupelny, plovoucí podlahy, zabezpečovací zařízení, nadstandardní vnitřní dveře a bezpečnostní vstupní dveře.

 

K nejžádanějším možnostem financování bytů patří úvěrový program 100.000 + SPLÁTKY, který se vztahuje na všechny bytové lokality v nabídce firmy. V rámci tohoto programu stačí klientovi k pořízení nového bytu v Praze od CENTRAL GROUP jen 100.000 . Následně, až po dokončení bytu, začne klient splácet hypotéční splátky od necelých 5.000 .

Více informací naleznete na internetových stránkách www.central-group.cz, kde je k dispozici i virtuální prohlídka bytových i rodinných domů.


Miluše Netolická
obchodní ředitelka
CENTRAL GROUP a.s.

Názory na článek  CENTRAL GROUP startuje výstavbu bytů v Praze5-Košířích
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Nové bydlení