BUILT – DESIGNOVÁ ZNAČKA, KTERÁ ŽIJE

Víte, kdy se obyčejná nákupní taška nebo kuchyňská chňapka stává atraktivním módním doplňkem? Tehdy, když je originální a má styl. Že jste už delší dobu nenatrefili na něco jednoduchého, ale funkčního, praktického a originálního zároveň? Něco bláznivě barevného a osvěžujícího pro vás a váš nákup nebo oběd? Teď máte důvod se radovat. Značka BUILT, jejímž cílem je nabídnout jednoduchý a ničím nezatížený design, přináší na český trh originální designové tašky a kuchyňské chňapky. Ty jsou vyrobené z netradičního materiálu a jsou tou pravou designovou třešničkou (nejen) pro nadcházející jarní dny.

 

Právě díky svému charakteristickému a unikátnímu designu byl výrobce tašek BUILT -  společnost Built NY - v roce 2004 a 2005 oceněna zlatou medailí v Business Week´s Industrial Design Excellence Awards (IDEA) za tašku na víno – Two Bottle Wine Tote a tašku Lunch Tote. Tento úspěch na poli profesionálního designu jen podtrhuje fakt, že produkty značky BUILT, které jsou prodávané ve více než 45 zemích a ve více než 10 000 obchodech, jsou nesmírně oblíbené. Vždyť na chuť jim přišly i takové celebrity, jako je nepochybně i Oprah Winfrey.

 

Za vším přitom stojí, jak to často bývá v případě úspěšných společností, jednoduchý nápad. Značka BUILT začala s taškou pro 2 lahve vína. Použila nečekaný materiál – neopren – a design tašky. Výsledek mimořádně zaujal zákazníky.  Od tohoto momentu se Built NY začala soustředit na produkty, které splňují požadavky každodenního života. BUILT věří, že tvar je stejně důležitý jako účel tašky, podobně jako barevné vzory jednotlivých kolekcí, které vzájemně ladí. Produkty značky BUILT jsou trvanlivé, chrání a pomáhají přepravovat různé věci. Po použití se jednoduše vrátí do původního tvaru a při uskladnění nezabírají místo. Jsou vyrobené z extra hrubého neoprenu, ale nepůsobí objemně. Navíc jsou barevné, izolují, ochraňují předměty v nich umístněné a dají se prát v pračce. Určitě budete patřit k těm, kteří si tuto značku zamilují.

  

Produkty značky BUILT Food & Drink™ jsou dostupné v těchto modelech:

 

BUILT taška na víno

  

BUILT Bottle Tote

(taška určená na přenos, ochranu a udržení teploty
1
a nebo 2 lahví o objemu 750 ml – 1 l)

 

Na základní produkt jsme použili nečakaný materiál, vytvořili nový tvar a voila – společnost byla založená. Červené nebo bílé, bublinkové nebo bez bublinek – naše originální tašky vám dávají možnost, jak lahve stylově přenést, a to i v případě, že jste znalec vín nebo abstinent.

 

BUILT Fishnet Wine Tote

(taška určená na přenos a ochranu 1 a nebo 2 lahví o objemu 750 ml – 1 l)

Hoříte zvědavostí? To si myslíme. Proto vám dovolíme nakouknout. Fishnet Wine Tote je mladší, sexy sestra Original Bottle Tote. Vždy je připravená předvést se s jednou nebo hned dvěma lahvemi. A nemyslete si, že Fishnet Tote sleduje trendy, ona je udává. Fishnet vystupuje poprvé veřejně a tuto party určitě nechcete zmeškat.

 

BUILT Drip Collar

(na zachytávaní kapek)

 

Jste unavení tím, že vaše oblíbené víno při nalévání omylem steklo na stůl? To nebude problém, když nasadíte Drip Collar na hrdlo lahve.
A protože někteří mají rádi červené víno a jiní zase bíle, Drip Collar je prodejný ve dvoj-balení.

 

BUILT nákupní taška

 

BUILT Market Tote

(nákupní tašky ve velikosti Medium a Large)

 

Nikdo stylový a zároveň ekologicky smýšlející už nechce být nachytán s igelitkami. To nebude váš problém, když namísto nich budete nosit Market Tote. Ať už nakupujete potraviny nebo ovoce na trhu, do Market Tote se vejde vše, co máte na seznamu. A jsme si jisti, že neujdete ani obdivným pohledům ostatních nakupujících.

 

BUILT taška na jídlo

 

BUILT Gourmet Getaway

(taška na jídlo udržující teplotu)

 

Bonnie a Clyde by určite používali Gourmet Getaway, kdyby byla vyrobená v období prohibice. Je výborné ji využít při všech výletech, kde si chcete dát něco na zub. Narozdíl od fádních chlebníků si Gourmet Getaway zamilujete a bude ho chtít nosit všude s sebou.

 

BUILT Relish Lunch Tote

(taška na jídlo udržující teplotu)

 

Některé chvíle jsou na to, aby jsme se potěšili. Smích s dětmi. Dokončení křížovky. Pocit, že v tašce na jídlo máte skvělé fettuciny se žampióny a parmazánem nebo sušenky. Relish Lunch Tote byla vyrobena pro všechny jídla, která si chcete vzít s sebou. Sladké, slané, pikantní, jemné – oběd nebo večeře je čas vychutnat si vaše oblíbené jídlo…

 

BUILT Extra Relish Lunch Tote

(taška na jídlo udržující teplotu)

 

Všechno má svojí přitažlivost, ale některé věci jsou i tak zajímavější. Nebojte se tuto tašku úplně naplnit. Popruh přes rameno vám pomůže lehce odnést extra náklad. Plus – taška má vnitřní kapsu, do které můžete schovat i váš oblíbený koláč.

 

BUILT Fugu Lunch Tote

(taška na jídlo udržující teplotu)

 

Někdo to rád horké, někdo zase vychlazené. A někteří nemají rádi, když se to smíchá. Taška Fugu byla vyrobena speciálně pro ně. Má oddělené přihrádky na jídlo a pití. Nebojte se Fugu naplnit, nic se nepomíchá a vše zůstane na svém místě, tak jak to máte rádi.

 

BUILT Tortuga Lunch Tote

(taška na jídlo udržující teplotu)

Každý den se těšíme na oběd, ať už to jsou doma připravené lasagne nebo kuřecí s celozrným chlebem. Aby se jídlo, které si zabalíte s sebou bezpečně přepravilo, výrobci přidali do tašky Tortuga polotvrdý obal. Ten zabezpečí vašemu oblíbenému jídlu přepravu bez nárazů. Když je Tortuga plná, připomíná svým vzhledem želvu. Ne, že by želvy měly něco společného s jídlem. Jen se nám líbí...

 

BUILT taška na každý den

 

BUILT Duffel Bag

(taška na přenos čehokoliv)

 

Taška Duffel byla vyrobená na nošení každodenních břemen. Unese knížky biologie i angličtiny, oblečení do posilovny nebo náhradní oblečení, když se rozhodnete někde přespat…. Když se vám nevejdou všechny věci do Duffelu, máte toho jednoduše už příliš mnoho.

 

BUILT do kuchyne

 

BUILT Arlo Oven Mitt

(extra dlouhá ochranná rukavice na horké předměty)

 

Připravujete rodinnou oslavu nebo grilujete venku? Kuchyňská rukavice Arlo vám pomůže jídlo rychle dokončit. Je přiléhavá, pohodlně s ní chytíte všechno, co při vaření potřebujete. Její extra délka vás lépe ochrání při práci s horkými předměty. A samozřejmě má styl, který z ní dělá „Maserati“ mezi kuchyňskými rukavicemi.

 

BUILT Renzo Oven Mitt

(ochranná rukavice na horké předměty)

 

Toto není jen obyčejná rukavice na rozpálenou troubu – přizpůsobí se jako elegantní rukavice a její design a barevné vzory by se neztratily ani na módních molech v Miláně. Natáhněte si ji na ruku a zjistíte, že je to pohotový partner, který vám umožní bezproblémový pohyb rukou v troubě. Tento kuchyňský doplněk budete chtít nosit bez ohledu na to, co je na jídelním lístku. Vítejte v La Dolce Vita!

 

Obě rukavice jsou vyrobené z neoprenu, takže i když je ušpiníte od jídla a následně vyperete, budou stále jako nové a zářící.

 

BUILT Milo Pot Holder

(ochranná chňapka na horké předměty)

 

Kuchař ve vaší kuchyni je luxus, ale mít chňapku na horké hrnce je prostě nevyhnutelná záležitost. Společnost Built NY nešetří na potřebných věcech a Milo Pot Holder je toho důkazem. Jedinečný design chňapky a jasné barvy dodají vaší kuchyni ten správný šmrnc. Vklouzněte do chňapky a chyťte rozpálené uši hrnců s jistotou, že se nepopálíte.

 

www.designbag.czNázory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Design