Kronospan se na IBF pochlubí luxusními laminy s vysokým leskem

Pro návštěvníky stánku Kronospan na stavebním veletrhu IBF Brno 2010 je připraveno hned několik novinek. Spolu s novými dezény pracovních desek tu na ně čeká například široká škála laminovaných dřevotřískových desek ART ECO. V nabídce těchto lamin se sníženým obsahem formaldehydu se zde poprvé představí dezény ve vysokém lesku s označením ART ECO exclusive.

 

„Přestože jsme lamina ART ECO uvedli na trh teprve před několika měsíci, v současnosti patří u odběratelů k nejžádanějším výrobkům našeho sortimentu,“ uvádí Ing. Sylva Krechlerová,  obchodní ředitelka společnosti Kronospan.  „Jsme proto velmi zvědavi na ohlas na ART ECO exclusive, které rozšiřuje dosavadní řadu dezénů a je svým luxusním povrchovým provedením určeno pro nábytek vyšší třídy.“

Velký zájem je očekáván i o další sortiment firmy. K novinkám, na něž se mohou návštěvníci těšit, patří i laminátové podlahy se zcela novými strukturami, které uvádí Kronospan na trh jako zcela první. Představeny budou také kompaktní desky, jež jsou vhodné pro exteriérové i interiérové použití. Kromě toho zde bude připravena i široká nabídka parapetních desek, OSB desek  a dalších materiálů určených jak pro kutily, tak pro profesionály.

Pro zájemce tu budou k dispozici i odborníci Kronospanu, kteří ochotně poradí v otázkách týkajících využití OSB desek při výstavbě, pomohou také s dotazy týkajícími se výběru a pokládky podlah.  Návštěvníci se na ně mohou obrátit i s tématikou lamin a dalšího sortimentu firmy.

 

Veletrh IBF 2010 proběhne v Brně 13. - 17. dubna, stánek společnosti Kronospan naleznete v pavilonu A1, stánek č. 020.

 

Více informací na www.kronospan.cz .Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tiskové zprávy