Víte, co pod sebou ukrývá váš trávník?

Síť hobbymarketů Hornbach ve svých provozovnách od 1. dubna nabídne všem zájemcům zcela zdarma poradenství týkající se zahrad a zároveň poskytne individuální návrhy řešení jednotlivých projektů.

 

Předváděcí akce společnosti Hornbach se zaměří na rozbory půdy, úpravu trávníku, zavlažování a další aktivity, spojené s jarními pracemi na zahradě. Zákazníkům budou tyto služby poskytovány ve všech hobbymarketech společnosti zcela zdarma, a to v období od 1. do 30. dubna.

 

„Naši odborníci se přímo na prodejnách zaměří na bezplatný rozbor vzorků půdy z trávníků našich zákazníků,“ přibližuje předváděcí akci Helena Ševčíková, ředitelka marketingu Hornbach Baumarkt. Cílem akce je určení hodnoty pH půdy zákazníků a také stanovení potřebného množství živin, poskytnutí podrobného návodu na údržbu trávníků a také rady pro vytvoření základu pro zelený, zdravý a rovnoměrně rostoucí pažit.

 

Součástí promo akce budou i doporučení pro hubení plevele a mechu, zavlažování zahrady a její úprava a také přehled nových zařízení na údržbu trávníku. „Například u zavlažování zahrady budou naši poradci vést se zákazníky podrobné rozhovory, jejímž cílem je poskytnout individuální plánování a návody pro tipy a instalaci, spolu s potřebným nákupním seznamem,“ říká Ševčíková. „Postup je snadný. Zákazníci nám přinesou vlastní nákres, určí rozměry zahrady a vyplní předlohu návrhu, kterou následně odevzdají na prodejně. Po uplynutí jednoho týdne je jim poskytnut individuální návrh a poradenství,“ doplňuje Ševčíková. Akce končí 30. dubna 2011.

 

Více na www.hornbach.czNázory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tiskové zprávy