Oáza klidu na pár metrech čtverečních

Rubrika: Koupelna
Milena Chroustová (JIKA), 29.08.2017

Série TIGO - to jsou (nejen) hravé barvy

Řada Tigo byla navržena designérem Michalem Janků a to speciálně se zaměřením na řešení malých koupelen. Hravá kolekce, která řeší problém praktického využití omezeného prostoru, svým vzhledem evokuje harmonii, čistotu a zároveň pocit luxusu. Série Tigo se vyznačuje svou nadčasovostí jednotlivých prvků, kvalitou a v neposlední řadě snadnou údržbou. Do malých prostor jistě oceníte například asymetrický sprchový kout s unikátními rozměry 80 x 100 cm.Tigo sprchový kout představuje optimální řešení do úzkého a dlouhého koupelnového prostoru, který nelze přestavět. Pokud máte v koupelně dostatek prostoru i pro vanu, ale nechcete se vzdát pohodlného sprchování, pak neváhejte a ze série Tigo si vyberte ergonomicky tvarovanou vanu, jež doplňuje praktická vanová zástěna. Koupelnu také ozvláštní unikátní Tigo umyvadlo, které s rozměry 65, 80 a 100 cm a hloubka pouhých 38,5 cm nezabírá příliš místa. Naopak poskytuje užitečnou odkládací plochu. Boj o prostor před zrcadlem může vyřešit i dvojumyvadlo Tigo s šířkou 125 cm a hloubkou 38,5 cm.


V nabídce této série najdete také obklady, díky nim si můžete nadekorovat koupelnu podle svých oblíbených barev. Například kolekce Zoom Dekor multicolor přinášejí svěžest a osobitost a je určena především pro ty, kteří milují barvy. Tyto obklady se prodávají o rozměrech 21,4 x 61 cm.
á do větších a středních prostor. Díky svému formátu působí v interiéru nevšedně a originálně. Menší formát se hodí především do místností, které je třeba opticky zvětšit. Navíc je v jejich případě zajímavou možností aplikace do trendy parketových obrazců.

Uživatelský komfort a elegance - Série Deep

Jednoduché čisté linie, měkce zaoblené hrany, do detailu sladěné jednotlivé prvky a moderní vzhled. To jsou charakteristické vlastnosti koupelnového nábytku ze série Deep. Široká nabídka jednotlivých komponentů z této kolekce uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky. Jednotlivé prvky se dají velmi snadno a efektně kombinovat, takže i v malých koupelnových prostorách se jednoduše vykouzlí elegantní řešení. Série Deep je nedostižná díky své přizpůsobivosti a variabilitě. Zahrnuje desítky kvalitních výrobků – od baterií, přes široký výběr umyvadel, sprchový koutů až po velmi elegantní koupelnový nábytek. Tato řada nabízí i do těch nejmenších koupelen nutnou praktičnost a žádoucí nadčasovost. Je zkrátka nepřehlédnutelná. 

 

 

 

 

 

 

 

 

JIKA

Přední česká značka JIKA patří mezi jedny z nejrespektovanějších výrobců koupelnové keramiky, koupelen, obkladů a dlažeb. Firma vznikla roku 1878, kdy byl ve Znojmě založen první evropský závod na sanitární keramiku a nádobí. Pro své zákazníky je JIKA symbolem tradice a kvality. JIKA nabízí kompletní řešení pro vaši koupelnu, ať už disponujete velkým prostorem nebo potřebujete šetřit každý centimetr.

Více informací na: http://www.jika.cz/

Názory na článek  Oáza klidu na pár metrech čtverečních
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Koupelna