Tulipa Třebešín v pražských Strašnicích úspěšně pokračuje

Rubrika: Stavba
Jana Brožková (Bydlet.cz), 26.10.2017
Tulipa Třebešín třetí fáze

Projekt Tulipa Třebešín v pražských Strašnicích úspěšně pokračuje. Po dubnovém stěhování nových majitelů do úvodní fáze projektu a nedávném dokončení hrubé stavby druhé fáze odstartuje v prosinci tohoto roku již 3. etapa výstavby. Developer AFI EUROPE během ní postaví dalších 133 bytů v devítipodlažním domě B v dispozicích od 1+kk do 4+kk s vlastním balkónem, terasou anebo předzahrádkou. Prodej byl právě zahájen, předpokládaný termín dokončení je v druhé polovině 2019. Součástí 3. etapy bude také unikátní koncept bytů ve viladomech.

 „První fáze je již kompletně vyprodána a ve druhé etapě zbývá posledních 29 bytů. Všechny nové zájemce o bydlení v Tulipě Třebešín proto zveme do našeho prodejního centra v místě projektu, kde se dozvědí více o 3. fázi. Mimo jiné získají lepší povědomí o celé lokalitě i jejím urbanistickém řešení a na našem 3D modelu si prohlédnou dispoziční řešení bytů,“ říká Elena Pisotchi, obchodní a marketingová manažerka AFI EUROPE.

Budova B architektonicky navazuje na druhou fázi Tulipy Třebešín. Její protáhlý tvar umožní, aby se střecha stupňovitě snižovala směrem k jihu a vytvořila tak od devátého do šestého podlaží kaskádu prostorných teras.

Po kompletním dokončení všech etap dosáhne Tulipa Třebešín celkového počtu více než 700 bytů. Součástí projektu je i mateřská škola s kapacitou 60 dětí, komerční jednotky, administrativní budova a související infrastruktura. Novou okružní křižovatku ocení nejen rezidenti Tulipy Třebešín, ale také obyvatelé celé místní lokality.


Názory na článek  Tulipa Třebešín v pražských Strašnicích úspěšně pokračuje
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie Stavba, nejlépe hodnocené fotografie

Články Stavba