Černá barva interiéru bezesporu sluší

Rubrika: Interiéry
Jana Brožková (Bydlet.cz), 11.12.2017
Elegantní a nadčasová - černá barva

Černá barva nemusí nutně působit smutným dojmem, ba právě naopak! Doplňky v barvě noci mohou interiér naladit na příjemnou elegantní notu. Nemusíte se dokonce obávat jí ozdobit ani tak výrazný prvek, jakým jsou bezesporu interiérové dveře.

„Subtilní hliníkovou konstrukci skleněných dveří STRONG lze totiž zbarvit i do černého odstínu. Díky tomu se dveře rázem stanou dominantním prvkem v interiéru,“ říká Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti J.A.P., uceleného výrobce designových dveřních systémů, a přidává tip: „Středovou skleněnou výplň dveří STRONG může tvořit například planibel sklo. Jedná se o tónované sklo, které svým tmavým zabarvením skvěle podtrhne černý rám dveří.“

Z hlediska kombinovatelnosti je černá barva ideální volbou, neboť se hodí téměř do každého stylu interiéru. Skvěle například vypadá v netradiční kombinaci s dřevem, díky kterému budou místnosti dýchat teplým dojmem.

Nebojte se tedy tmavších barev a dejte černou linku i vašemu interiéru!

•••

 Společnost "J.A.P." spol. s r. o.

 Přerovská společnost J.A.P. působí na českém trhu již od roku 1991. Její filozofií je dodávat na trh stavební kovové prvky vysoké kvality s nápaditým designem, za přijatelnou cenu. Svým zákazníkům nabízí celoskleněné produkty, včetně designového Grafoskla, stavební pouzdra pro zasouvací dveře, ucelenou nabídku posuvných systémů po stěně, stahovací schody, včetně jejich protipožární a zateplené úpravy, interiérová a exteriérová točitá, segmentová a bočnicová schodiště, nerezové zábradlí.

Názory na článek  Černá barva interiéru bezesporu sluší
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie Interiéry, nejlépe hodnocené fotografie

Články Interiéry