Štěpánkova rozlučka s kariérou v O2 Aréně: bude to emočně těžké, přiznal tenista

TNBiz (TNBiz), 8.08.2018

Radka Štěpánka během kariéry provázela mnohá zranění a zdravotní problémy byly i důvodem, proč český tenista ukončil v listopadu svou bohatou kariéru. Teď Štěpánek chystá rozlučku, na kterou pozval mimo jiných i Srba Novaka Djokoviče, který se tak poprvé představí na kurtu v České republice. V rozhovoru pro televizi Nova mluvil Štěpánek i o nové životní roli – o roli otce.

Poprvé v kariéře si v České republice zahraje vítěz posledního Wimbledonu a bývalá světová jednička Novak Djokovič. Bude to v říjnu v pražské O2 Aréně a nepůjde o žádný oficiální zápas, ale o zmíněnou rozlučku Radka Štěpánka. Ten se pochlubil, že Djokovič jeho pozvání přijal.

"Program potrvá kolem dvou a půl hodiny. Bude to mix tenisu, zábavy a muziky. Dorazí lidé, kteří byli nejblíže mé kariéře," uvedl Štěpánek. "Nervozitu mám. Hlavně proto, aby se nic nestalo a hosté dorazili v plné polní. Až ta rozlučka bude končit, tak to bude hodně emočně těžké a náročné," přiznal Štěpánek.

A co hodlá dělat po konci tenisové kariéry dál? "Do konce roku chci určitě zůstat doma a chci se věnovat rodině. Od nového roku se ničemu nebráním," pokračoval Štěpánek, který ještě nemá o své budoucnosti úplně jasno.

 

Po tenisové rozlučce, která bude 18. října, se chce český držitel pěti titulů z okruhu ATP naplno věnovat své rodině, která se nedávno rozrostla o dcerku. "K malé vstávám každou noc. Je to boží dar a já se snažím si ho užít každou vteřinou. Čas totiž strašně letí a já bych své dceři chtěl dát to, co dali moje rodiče mě," dodal Štěpánek.

Názory na článek  Štěpánkova rozlučka s kariérou v O2 Aréně: bude to emočně těžké, přiznal tenista
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografie

Články Tiskové zprávy