V pražských Kbelích vyrostl obytný komplex s parkem a jezírkem

Rubrika: Stavba
Jana Brožková (Bydlet.cz), 25.04.2020
Bleriot v pražských Kbelích má po kolaudaci

Rezidenční komplex Bleriot v pražských Kbelích má po kolaudaci. Ve třech domech vzniklo 151 bytů. První obyvatelé se budou moci nastěhovat na přelomu jara a léta letošního roku. Obytnou část doplňuje polosoukromý park o rozloze 6 500 m2 s jezírkem a běžeckou dráhou, dětským hřištěm, workout zónou a vyhlídkou na blízké letiště.

„Náš v pořadí pátý rezidenční projekt nese jméno slavného francouzského vynálezce a leteckého konstruktéra Louise Blériota – a stejně jako on je nápaditý a originální. Vyhodnotili jsme potenciál lokality a vytvořili pro klienty moderní a osobité byty. Samozřejmostí bylo použití kvalitních materiálů a dostatek zeleně, která je klíčová pro všechny naše realizace – také zde má každý byt zahrádku, terasu nebo alespoň velký balkon pro spoustu květin či bylinek. Bytový areál vznikal v souladu s termíny stanovenými harmonogramem, a to i díky tomu, že generálním dodavatelem byla jako již v minulosti naše sesterská společnost Realism Construction, jež výstavbu efektivně řídila,“ uvádí majitel skupiny Realism Martin Hubinger.

151 nových bytových jednotek vzniklo v nízkoenergetickém standardu. Zahrnují dispozice 1+kk až 4+kk o velikosti až 96 m2. Na návrhu designu a vybavení do posledního detailu promyšlených bytů pracovali architekti z renomovaného studia Machar & Teichman. Pod vzhledem exteriérů je podepsaný ateliér Flera. „Přáli jsme si, aby zde vhodné bydlení našli všichni od singles po rodiny s dětmi. Chtěli jsme vytvořit pestrou komunitu, která bude mít spoustu míst k setkávání, ale zároveň i své soukromí. Těší nás, že se to povedlo,“ doplňuje Hubinger.

 


Názory na článek  V pražských Kbelích vyrostl obytný komplex s parkem a jezírkem
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie Stavba, nejlépe hodnocené fotografie

Články Stavba