Uzávěrka přihlášek do soutěže Stavba roku Libereckého kraje 2020 se blíží

Rubrika: Stavba
Jana Brožková (Bydlet.cz), 14.05.2020
Posledním dnem k přihlášení projektů je 30.5.20 Termín pro přihlášení se blíží! Již 30. května je uzávěrka přihlášek do Soutěže Karla Hubáčka - Stavba roku Libereckého kraje 2020.

Ať už jste projekční či architektonická kancelář, stavební firma nebo hrdý majitel zajímavé novostavby nebo rekonstrukce, využijte příležitosti ukázat veřejnosti, že v Libereckém kraji hrdě pokračujeme v architektonickém odkaze Karla Hubáčka!

Liberecký kraj se pyšní nejen přírodními krásami, ale i zajímavou architekturou. Historickou i současnou, prezentovanou soukromými i veřejnými budovami i zajímavými úpravami veřejných prostranství. A smyslem soutěže je ukázat, že i po této stránce stále v Libereckém kraji vznikají zajímavé projekty a inspirovat tak další zájemce o kvalitní architekturu. Není totiž lhostejné, v jakém prostředí obyvatelé kraje žijí. 

Po ukončení přihlašování bude také zpracována putovní výstava a přihlášené stavby a projekty budou prezentovány obyvatelům kraje, kteří se zapojí do hlasování o Cenu veřejnosti.

Tak neváhejte a přihlašte stavbu, veřejnou úpravu či projekt (v případě, že jste student) do letošního ročníku soutěže. Znáte zajímavou osobnost světa stavebnictví? Nominujte ji do kategorie Cena osobnost ve stavebnictví. Veškeré informace a online formulář pro přihlašování najdete na webových stránkách akce www.stavbaroku.lk.

Soutěž vyhlašuje Liberecký kraj společně s městy Liberec, Jablonec nad Nisou, Semily, Turnov a partnery: Česká komora autorizovaných inženýrů a techniků činných ve stavebnictví, Český svaz stavebních inženýrů, Svaz podnikatelů ve stavebnictví a Technická univerzita v Liberci.

 

 

Názory na článek  Uzávěrka přihlášek do soutěže Stavba roku Libereckého kraje 2020 se blíží
Na dané téma nejsou žádné názory.
Známkuj

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem


Fotogalerie Stavba, nejlépe hodnocené fotografie

Články Stavba