Sušičky, co mají páru

Krátký program odstraní většinu záhybů

Čím méně záhybů na vašem vypraném a vysušeném oblečení, tím více času pro vás. Inteligentní řešení, jako je iontová technologie nebo využití páry se poperou nejen se skvrnami, alergeny a odolnými pachy, ale postarají se také o to, aby bylo právě vysušené prádlo nepomuchlané a měkké na dotek.

Praní prádla patří ke každodenní rutině. A i když máte k ruce vydatné pomocníky, přeci jen si ukrojí kus drahocenného volného času – někdy s nepřesvědčivými výsledky v podobě skvrn a nepříjemného odéru, který v textiliích přes všechnu péči zůstal. A co teprve žehlení! Život je už tak dost složitý, tak proč si každodenní činnosti nezjednodušit?

Nejnovější kondenzační sušičky si poradí nejen s běžným prádlem, ale budou ve svém bubnu s unikátním vlnovitým povrchem šetrně hýčkat i jemné prádlo, košile, svetry, nebo třeba péřové oblečení tak, že zůstane prakticky bez záhybů. A to se počítá, protože už nebudete muset posilovat s žehličkou, ale budete konečně dělat to, co sami chcete.

Ionty proti alergenům a pomačkání

Vzduch plný negativně nabitých iontů vytváří v sušičce prostředí, které pomáhá účinně odstranit alergeny, zbytky kouře a pylů. Navíc brání vzniku elektrostatických nábojů, které by se jinak v průběhu sušení vytvořily. Výsledkem je oblečení, které se lehce žehlí a je svěží.

Osvěžení párou i bez praní

Krátký 18minutový program SteamRefresh odstraní většinu záhybů na oblečení pomocí páry. Navíc eliminuje pachy a obnoví vzhled vašich dek, zimních bund nebo jiného oblečení. To se hodí, pokud vytáhnete ze skříně dlouho nenošený svetřík, nebo po návštěvě restaurace, kde jste si odložili bundu či sako, a to je cítit tukem ze smažení nebo cigaretovým kouřem. Oblečení je během chvilky svěží a nadýchané, jako byste je vyprali.

Konec zauzlovaným prostěradlům

Sušičky WaveActive využívají patentovaný systém obousměrného foukání vzduchu TwinAir, a proto rovnoměrně vysuší i velké množství prádla, které je pak příjemně měkké a téměř nezmačkané. Takže už nebudete muset rozmotávat nekonečné provazy propletených prostěradel nebo ložního prádla a pracně žehlit odolávající záhyby.

Tiché a účinné pomocnice

Všechny sušičky generace WaveActive splňují nejvyšší ekologické standardy a pyšní se extrémní energetickou efektivitou v energetické třídě A+++ s úsporou energie až 10 %. Jsou přesvědčivé, i pokud jde o výsledky sušení – odstraní 90 % vlhkosti, a tím se řadí do nejúčinnější třídy sušení A. Navíc je téměř neuslyšíte; pohání je totiž tichý a účinný invertorový motor PowerDrive s prodlouženou zárukou 15 let.

gorenje.cz


Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Technika