Funguje zvlhčovač vzduchu pro aroma terapii?

Aromaterapie je nové módní slovo pro luxus v ložnici. Tvrdí se, že aromaterapeutické difuzéry a zvlhčovače vzduchu vám pomohou se vším od lehčího dýchání po zdravý spánek. Dokonce přicházejí v mnoha designových variantách a barvách, které vám pomohou přizpůsobit váš pokoj.

Ale skutečně zvlhčovač s aromaterapií funguje? A jak je to s éterickými oleji? Tento článek vám dá odpovědi na všechny tyto otázky.

Co je zvlhčovač s aromaterapií?

Aromaterapie je holistická léčba, při které se éterické oleje mísí s vodou, zahřívají a páry se vdechují pro léčebné účely. Esenciální oleje jsou oleje extrahované z přírodních materiálů, jako je levandule, list eukalyptu a růže. Lze je míchat a vytvářet různé kombinace vůní.

Esenciální oleje jsou považovány za prospěšné. Různé oleje, které používáte, mají mít různé léčivé vlastnosti a pomáhají s různými onemocněními. S více než 100 různými dostupnými éterickými oleji se říká, že aromaterapie zmírňuje bolesti, zlepšuje kvalitu spánku, a dokonce pomáhá trávení. Aroma difuzer je zvlhčovač, který vám umožní zvlhčit váš pokoj a současně naplnit vzduch éterickými oleji.

Ultrazvukové zvlhčovače

Řešením, jak zvlhčit vzduch a vnést do místnosti příjemnou vůni, je ultrazvukový difuzér. Nejčastěji fungují difuzéry pomocí ultrazvukové techniky, kdy desky uvnitř zařízení vibrují, aby promísily a odpařily éterický olej a vodu. S výjimkou několika ultrazvukových aroma zvlhčovačů klasický zvlhčovač vzduchu tuto funkci nemá.Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie Interiéry, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Interiéry