Cenu kvality zdraví získala lékárna Benu.cz

Shop roku: CENU KVALITY ZDRAVÍ ZÍSKALA LÉKÁRNA BENU.CZ

V letošním 14. ročníku soutěže ShopRoku ovládla lékárenskou kategorii „Cena kvality Zdraví“ online lékárna Benu.cz . Zvítězila tak nad konkurenčními e-shopy Dr. Max a Magistra.cz.

Společnost Heureka Group vyhlásila vítěze letošního 14. ročníku soutěže ShopRoku o nejkvalitnější, nejpopulárnější, nejzajímavější a nejudržitelnější e-shopy českého a slovenského internetu. Cena ShopRoku je udělována na základě hodnocení spotřebitelů a odborné poroty. Vítězové jsou vybíráni na základě kritérií jako jsou kvalita služeb a produktů, spokojenost zákazníků, inovace a rozvoj společnosti v oboru zdravotnictví.

Absolutní vítěž KVALITY V OBLASTI ZDRAVÍ

E-shop Benu.cz obsadil první místo v Ceně kvality v lékárenské kategorii Zdraví. Na druhém místě se umístil Dr. Max a třetí místo obsadila online lékárna Magistra.cz.


„Na toto ocenění jsme velmi pyšní a rádi bychom poděkovali našim zákazníkům, kteří nám důvěřují a stojí za námi,“ uvádí ředitel e-commerce oddělení sítě BENU lékáren Michal Macourek. „Toto ocenění nás motivuje k dalšímu zlepšování našich služeb a nabízených produktů, abychom dále plnili očekávání našich zákazníků,“ dodává.

Ocenění nezůstalo pouze u kategorie Zdraví. V hlavní kategorii Krása a zdraví, kam spadají e-shopy s kosmetikou, parfémy, optikou a lékárnami, se online lékárna Benu.cz umístila na třetím místě. První příčku obsadila parfumerie Notino a druhou parfumerie ELNINO.CZ.


Názory na článek
Na dané téma nejsou žádné názory.

Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie na bydlet.cz, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Tiskové zprávy