Quick-Step odhaluje novinky z kolekce Alpha Vinyl

REKLAMA       Inzerce, 11.9.2023

Nové designy podlah v kolekci Alpha Vinyl od Quick-Stepu vnesou styl do každého interiéru. Dechberoucí je dekor rybí kosti z řady Ciro i autentické dřevěné dekory z kolekce Bloom. Tyto podlahové krytiny jsou krásné a současně také praktické – jsou vodotěsné, tiché a snadno se instalují. Navíc si svou krásu uchovávají po dlouhá léta. Co z toho plyne? Ve světě Quick-Stepu jdou krása, snadné použití a kvalita opravdu ruku v ruce.

Nechejte svůj domov rozkvést

Máte chuť vizuálně podpořit uklidňující dojem svého interiéru? Pak sáhněte po kolekci Quick-Step Bloom. S dosud bezprecedentním zaměřením na detail zachycuje nová řada vinylových podlah esenci přirozené kresby dřeva.

Ať už preferujete moderní, rustikální nebo tradiční styl, s výběrem z široké škály barev a bezkonkurenčních autentických designů řady Bloom proměníte každou místnost v interiéru ve skutečný domov.

Elegantní vzor rybí kosti a jednoduchá instalace v jednom

Chcete dodat svému interiéru punc vznešenosti a nadčasovou eleganci? Pak je přímo pro vás podlaha se vzorem rybí kosti z kolekce Ciro. V minulosti představovala instalace této podlahy výzvu, konstruktéři Quick-Stepu však přišli s inovativním a současně jednoduchým řešením: zaklikávacím systémem Unizip. Dejte sbohem komplikacím a přivítejte jednoduše nainstalovatelnou, úžasnou podlahu se vzorem rybí kosti.

Praktičnost i krása na prvním místě

Když se podíváte na podlahy Alpha Vinyl, je těžké uvěřit, že se nejedná o skutečné dřevo nebo kámen. Díky revoluční technologii mají velmi přirozený design povrchu, který navodí pocit přírody v každém domově. Současně tyto podlahy tlumí hluk, a umí tak poskytnout dokonalé útočiště pro relaxaci.

Navíc si poradí i s rozlitými tekutinami. Díky vodotěsnému zámkovému systému voda nemůže proniknout skrz spoje, takže podklad zůstane zcela suchý, a navíc je díky tomuto systému krytina odolná proti znečištění. Podtrženo a sečteno, novinky od Quick-Stepu jsou důkazem, že krása i praktičnost spolu opravdu mohou fungovat v dokonalé symbióze. Stačí si vybrat design, který nejlépe ladí s vámi a vaším životním stylem.

Quick-Step odhaluje novinky z kolekce Alpha Vinyl


Quick-Step je značka kvalitních podlah vyráběná společností Unilin. Neustálý výzkum a inovace udělaly ze značky Quick-Step jednoho z nejsilnějších hráčů v podlahovém průmyslu na světě. Do povědomí se dostala nejen díky svým vysoce kvalitním produktům, ale také díky ojedinělému pokládkovému systému Uniclic®, ke kterému není zapotřebí lepidlo. Quick-Step postupem času vytvořil samostatnou kategorii ve světě podlahových krytin – podlahy, které se rychle instalují a snadno udržují ve všech situacích. V současné době nabízí laminátové, vinylové či parketové krytiny ve více než 100 zemích. Je skutečným lídrem v oblasti designu, inovace a kvality. 

Inspirujte se na www.quick-step.cz

Upozornění redakce Kurzy.cz: Články, jejichž autorem nejsou Kurzy.cz, nevyjadřují názor redakce či provozovatele portálu Kurzy.cz. Využijete-li v článcích poskytnutá sdělení jako investiční doporučení nebo poradenství, činíte tak z vlastního uvážení, na vlastní náklady a riziko.Sdílejte článek na sociálních sítích nebo emailem

Social icons
Hodnocení článku

Fotogalerie Interiéry, nejlépe hodnocené fotografieČlánky Interiéry