Květiny a bylinky na balkoně - Agáve na lodžii

předchozí předchozí Fotogalerie Květiny a bylinky na balkoně další další
Agáve na lodžii
Agáve na lodžii
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdy1/2 hvězdyprázdná hvězda
známka: 3.33 / 3
Popis:
 Agáve na lodžii snese i velký úpal. Agáve zalévejte hned ráno, nebo večer a nemnoho. Zimování agáve je nejlepší na chladné a světlé chodbě s minimem závlahy, velké mrazy nevydrží.

Zařazeno: 27. březen 2014 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu květiny a bylinky na balkoně

Centrum města Olomouce opět zdobí květiny

16.6.2021

Na Horním náměstí mezi Sloupem Nejsvětější Trojice a Arionovou kašnou už se rodí nová květinová výzdoba. Rozkvetlé záhony se tentokrát přesunuly z Trojice do prostoru před radnicí, kde budou oddělovat místo pro konání kulturních akcí od dopravního prov...

MDŽ ztratilo stigma minulého režimu, květiny se kupují více než k Valentýnu

8.3.2021

Obliba mezinárodního dni žen jen už několik let na vzestupu a tento trend bude pravděpodobně pokračovat i do budoucna. Mezi hlavní důvody patří podle odborníků z Asociace komunikačních agentur (AKA) generační obměna a také příležitost obchodníků pro...

Čerstvé domácí bylinky po celý rok

14.1.2021

V zimním období zahrada odpočívá a ideální čas nejen na výsev bylin teprve přijde. Pokud vám chybí vůně a chuť čerstvých bylin či jejich léčivé účinky a nechcete s pěstováním čekat do jara, založte si vlastní bylinkovou zahrádku v pohodlí domova.

Zapomínáte květiny zalévat? Vyzkoušejte terária, malé a téměř bezúdržbové džungle

1.9.2020

Vlhkomilná terária mají mnoho výhod, tou hlavní je, že se o ně nemusíte téměř starat. Jsou ideální do prostor, kde není moc slunce, ozvláštní třeba tmavší předsíň nebo suterénní byt.

První máj letos Češi oslaví doma, kupují hlavně květiny, čokoládu a víno

30.4.2020

Letošní svátek zamilovaných stráví Češi vzhledem k aktuální situaci většinou v pohodlí domova. Letošní dárky budou konzervativnější. V e-shopech se oproti jiným měsícům o 350 % zvýšily prodeje květin.

Články k tématu květiny a bylinky na balkoně