Květiny a bylinky na balkoně - Bylinky na lodžii

předchozí předchozí Fotogalerie Květiny a bylinky na balkoně
Bylinky na lodžii
Bylinky na lodžii
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdy1/2 hvězdy
známka: 4.45 / 9
Popis:
 Bylinky na lodžii jde pěstovat dobře. Některé mohou na lodžii také přezimovat. K pěstování jsou vhodné pažitka i kadeřavá petržel, bazalka, oregano, majoránka, saturejka, tymián a mnohé další bylinky.

Zařazeno: 27. březen 2014 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu květiny a bylinky na balkoně

Nejvoňavější bylinky do vaší zahrádky i kuchyně

28.3.2022

Vybrali jsme pro vás ty nejvoňavější nenáročné bylinky, které snadno vypěstujete na své zahrádce i v květináči za oknem. Jak o ně pečovat, aby vám dělaly radost celou sezónu? Čtěte.

Jak vypěstovat voňavé bylinky a těšit se z nich celou sezónu

28.3.2022

bylinky mají rády sluneční lázeň a jaké se raději schovají do stínu? Nevíte, kam rostlinky zasadit nebo jak vydatnou a častou zálivku potřebují? Společně s naší weiki zahradnicí Míšou Brabcovou jsme připravili přehledný manuál, jak si vypěstovat voňavé by

Květiny neumí mluvit, ale přesto komunikují, například na MDŽ

24.2.2022

Historie Mezinárodního dne žen sahá více než sto let do minulosti. Zásadní roli přitom hraje myšlenka solidarity a bojovnosti žen na celém světě. Dne 8. března 1946 se v Itálii stal symbolem tohoto dne květ mimózy. A ženy dostávaly květiny i v dalších let

Mějte čerstvé bylinky doma celoročně

28.1.2022

Chybí vám už nejen zahradničení ale i čerstvé bylinkové přísady do kuchyně? Nebuďte smutní, mnohé z nich lze pěstovat v pohodlí domova – na parapetu, balkóně, terase či v zimní zahradě. Odborník z Hornbachu vám poradí, na co rozhodně nezapomenout.

Jaké květiny darovat na Valentýna? S tulipány neuděláte chybu

24.1.2022

14. února budeme slavit den svatého Valentýna, mezinárodní den lásky. Pokud hledáte květinu, která to dokonale vyjádří, buďte originální a vyberte si tulipány. Tito krasavci vyzařují náklonost na první pohled.

Články k tématu květiny a bylinky na balkoně