Dveře interiérové, dveře vchodové - Dveře sklo laminát

Fotogalerie Dveře interiérové, dveře vchodové další další
Dveře sklo laminát
Dveře sklo laminát
celá hvězdycelá hvězdy1/2 hvězdyprázdná hvězdaprázdná hvězda
známka: 2.6 / 5
Popis:
 Dveře z materiálů sklo a laminát jsou vhodné do koupelny. Koupelna je zcela unikátním prostorem s vlastním klimatem. Velmi často se v ní mění nejen vlhkost vzduchu, ale i teplota. Vyvarovat byste se proto měli především dýhovaných dveří, které se mohou v důsledku rozdílných teplot na vnitřní a vnější straně křídla výrazně zkroutit. Mnohem vhodnější jsou dveře s laminátovým povrchem. Ty jsou odolnější nejen vůči vlhkosti, ale i mechanickému poškození.

Fotograf: portadoors.cz.

Zařazeno: 28. listopad 2012

zdroj: http://www.portadoors.cz/

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu dveře interiérové, dveře vchodové

Vybíráme vchodové dveře – roli hraje bezpečnost, izolace a design

18.11.2021

Vchodové dveře vytvářejí přechod mezi exteriérem a interiérem – z ulice či ze zahrady do domu nebo z chodby do bytu. Na dveře klademe vysoké nároky a jejich výběr je problematický.

Vchodové dveře: pro Čechy jsou na prvním místě kvalita i design

8.7.2021

Jsou tím prvním, co nás při příchodu domů „vítá“ a vlastně i tím posledním, s čím se při odchodu „loučíme“. Řeč je o vchodových dveřích. Dveřní výplně jsou bezesporu jedním z designových doplňků domu či bytu. Aby nám však sloužily dlouhá léta, je dobré se

Správné vchodové dveře? Na prvním místě bezpečnost

28.2.2021

Každý domov začíná vchodovými dveřmi, a proto bychom si na jejich výběru měli dát záležet. Nejenže přivítají jako první každého návštěvníka, ale také slouží jako prvotní bezpečnostní prvek chránící vaše soukromí a majetek.

Jak si vybrat správné vchodové dveře: bezpečnost a kvalita vede

25.1.2021

Nejsou dveře, jako dveře, což u těch vchodových platí dvojnásob. Důležitá je však i jejich životnost, odolnost, dostatečná tepelná a hluková izolace a především bezpečnost. Rozhodně se nevyplatí spoléhat na levné dveře z hobby marketů, obzvlášť pokud...

Jak vybrat správné vchodové dveře

8.12.2020

Při nákupu nových vchodových dveří byste se neměli řídit pouze tím, jak vypadají. Nezapomínejte, že dveře musí být zejména bezpečné. Odborník z projektového marketu Hornbach vysvětluje rozdíly mezi materiály a jejich funkčností.

Články k tématu dveře interiérové, dveře vchodové