Dveře interiérové, dveře vchodové - Jednokřídlé interiérové stavební pouzdro

předchozí předchozí Fotogalerie Dveře interiérové, dveře vchodové další další
Jednokřídlé interiérové stavební pouzdro
Jednokřídlé interiérové stavební pouzdro
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdy
známka: 5.0 / 1
Popis:
 Jednokřídlé interiérové stavební pouzdro Eclisse je vyrobeno z pozinkovaného plechu bez svařování, proto nekoroduje. Klidně ho tak můžete umístit i do vlhkého prostředí, například do koupelny. Tato pouzdra se navíc vyznačují nebývalou pevností. Při ukotvení příčky do zdiva myslí Eclisse i na životnost okolní omítky. Speciální systém ukotvení přímo na zeď tak dlouhodobě zamezuje praskání a opadávání omítky. Na značku Eclisse proto nedá dopustit množství architektů a designových studií.

Fotograf: m-eclisse.cz.

Zařazeno: 3. říjen 2013

zdroj: http://www.m-eclisse.cz/stavebni-pouzdra-eclisse/

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu dveře interiérové, dveře vchodové

Správné vchodové dveře? Na prvním místě bezpečnost

28.2.2021

Každý domov začíná vchodovými dveřmi, a proto bychom si na jejich výběru měli dát záležet. Nejenže přivítají jako první každého návštěvníka, ale také slouží jako prvotní bezpečnostní prvek chránící vaše soukromí a majetek.

Jak si vybrat správné vchodové dveře: bezpečnost a kvalita vede

25.1.2021

Nejsou dveře, jako dveře, což u těch vchodových platí dvojnásob. Důležitá je však i jejich životnost, odolnost, dostatečná tepelná a hluková izolace a především bezpečnost. Rozhodně se nevyplatí spoléhat na levné dveře z hobby marketů, obzvlášť pokud...

Jak vybrat správné vchodové dveře

8.12.2020

Při nákupu nových vchodových dveří byste se neměli řídit pouze tím, jak vypadají. Nezapomínejte, že dveře musí být zejména bezpečné. Odborník z projektového marketu Hornbach vysvětluje rozdíly mezi materiály a jejich funkčností.

Stavba domu: na jeho úklid myslete již při projektování a nezapomeňte na vchodové dveře

27.7.2018

Stavíte dům? Odborníci radí: Na jeho úklid myslete už při projekci a na poslední chvíli nenechávejte ani výběr vstupních dveří. Vstupní vchodové dveře. Podle čeho vybírat? Odpovídá odborník na zabezpečení ...

Slaďte své vchodové dveře s interiérem i exteriérem

14.9.2016

Hlavním úkolem bezpečnostních dveří je vytvořit obtížně překonatelnou překážku nezvaným hostům při vstupu do bytu či domu. Důležitý je ovšem také estetický vzhled dveří, neboť jejich design dotváří celkové pojetí interiéru i exteriéru.

Články k tématu dveře interiérové, dveře vchodové