Koupelnový nábytek - Elegantní koupelnový nábytek

předchozí předchozí Fotogalerie Koupelnový nábytek
Elegantní koupelnový nábytek
Elegantní koupelnový nábytek
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdyprázdná hvězda
známka: 4.2 / 5
Popis:
 Elegantní koupelnový nábytek je i praktický. Vyřešená je manipulace s mokrýma rukama - šuplíky jsou bez úchytek, s otvíráním PUSH-OPEN. Otevřete je i např. kolenem, když máte obě ruce mokré. Koupelnový nábytek se vyrábí ve volitelné šířce na míru potřebám vašemu prostoru. Elegantní je také tzv. integrované osvětlení, kdy je část zrcadlové plochy prosvětlena LED. Téměř všechny typy zrcadlových skříní mají uvnitř elektrickou zásuvku. Kartáček na zuby nebo holicí strojek tak nabíjíte za zavřenými dvířky.

Fotograf: lebon.cz.

Zařazeno: 23. listopad 2015 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu koupelnový nábytek

6 tipů, jak vybrat koupelnový radiátor

11.11.2021

Hledáte způsob, jak vytopit koupelnu efektivně a zároveň stylově? Nejlepším řešením jsou topné žebříky či designové topné panely. Odbornice z Hornbachu radí, jak vybrat topné těleso do koupelny. Výběr koupelnového radiátoru je důležitý úkol.

Malá koupelna: jak ji zařídit, aby se vše potřebné vešlo?

20.4.2021

Stojíte před výzvou renovace nebo přestavby malé koupelny? Koupelna je jednou z nejproblematičtějších místností, která má zároveň jednu z nejdůležitějších funkcí v celém interiéru. Pokud nemáte prostředky nebo prostory na její rozšíření, je třeba pracovat

Koupelna jako z amerického filmu? Jen ta s dvojumyvadlem!

30.9.2020

Dvojitá umyvadla, jak je znáte z filmů a reklam, už nejsou jen záležitostí pro pár vyvolených. Díky elegantním a cenově dostupným umyvadlům si můžete dopřát dvojitou porci luxusu a komfortu i ve vaší koupelně. Jaké jsou ty největší přednosti dvojumyvadel?

Koupelna pětkrát jinak. Vsadíte na klasiku nebo raději experimentujete?

30.8.2020

Zařizujete novou koupelnu a nemůžete se rozhodnout, jak by měla vypadat? Není divu. Vybrat si z nepřeberného množství barev, motivů a velikostí obkladů a dlažeb není jednoduchá záležitost. Přečtěte si pět inspirujících rad, které vám rozhodování ulehčí.

Projekt nová koupelna aneb souboj vodních titánů

30.7.2020

Koupelna bez vody je jako ložnice bez postele – k ničemu. Abyste svůj projekt nové koupelny dotáhli do zdárného konce, potřebujete plán. Malou vodní bitvu o ty nejlepší vychytávky pro vás svedli odborníci z Hornbachu, kteří vám nyní prozradí své&hell

Články k tématu koupelnový nábytek