Obklady a dlažby - Dlažba bambus

předchozí předchozí Fotogalerie Obklady a dlažby další další
Dlažba bambus
Dlažba bambus
celá hvězdycelá hvězdycelá hvězdycelá hvězdy1/2 hvězdy
známka: 4.33 / 3
Popis:
 Dlažba může vypadat, jako přírodní bambus. Dlažba bambus je krásná, nadčasová, s dlouhou životností a velmi snadno se udržuje. Již dávno neplatí, že obklady jsou určené pouze pro koupelny, kuchyně a na podlahu do předsíně.

Fotograf: siko-koupelny.cz.

Zařazeno: 16. leden 2012

zdroj: http://www.siko-koupelny.cz/

 

Sdílejte fotku na sociálních sítích nebo emailem

Social icons

Články k tématu obklady a dlažby

Jaký vybrat radiátor při rekonstrukci koupelny? Deskový poslouží jako rychlá náhrada, chytrá řešení zase ušetří energie

11.6.2024

Koupelna patří v bytě mezi místnosti s největší náročností na vytápění. Zpravidla sice jde o poměrně malý prostor, často se v něm ale topí ještě v době, kdy už si se zbytkem bydlení přirozeně poradí vyšší venkovní teploty.

Profil Nábytek vybavil interiéry nového sídla společnosti Škoda Auto - Laurin & Klement Kampus

4.6.2024

Společnost Profil Nábytek dokončila vybavení kancelářských prostor nové centrály společnosti Škoda Auto v Mladé Boleslavi pojmenované Laurin & Klement Kampus. Nová budova poskytuje pracovní prostor pro 2 000 zaměstnanců největší české automobilky.

Praktická kuchyně i v menším bytě? Podívejte se, jak na to!

22.5.2024

Každý, kdo už někdy vařil v malé kuchyni ví, jak náročné to může být. Potřebujete toho tolik udělat, tolik mít po ruce, nedostatek prostoru je ale vaším nepřítelem. Musí to tak nutně být? Nemusí! Stačí kuchyň správně uspořádat.

Elegance a čistý design - letošní trend pro interiéry

11.3.2024

Trendy podle bytových designérů pro letošní rok jsou praktičnost a zakulacený nábytek, v kuchyních bude převažovat elegance s modernou, v děstký pokojích bude dominovat veselost a luxus s uměním dotvoří celkový dokjem. Barva bude hrát prim.

Jemný tón v tónu nebo výrazný kontrast? Proměňte svou koupelnu s černými a bílými doplňky - nechte se inspirovat tipy na proměnu vaší koupelny

1.11.2023

Chcete si vylepšit koupelnu a hledáte inspiraci? Ať už plánujete rozsáhlejší rekonstrukci nebo jen drobné úpravy, neměli byste podcenit výběr doplňků. Ty totiž dotváří celkový vzhled místnosti a mohou do ní promítnout i vaši osobnost.

Články k tématu obklady a dlažby